USA - POLSKA NA ŻYWO!!! Liga Światowa. Relacja live. Transmisja tv. Gdzie obejrzeć?

Drugi mecz Ligi Światowej USA - Polska zostanie rozegrany o godzinie 02:10 w nocy z soboty na niedzielę. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja tv w Polsat Sport i Polsat Sport News. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Stream online na platformie ipla.tv.

Po meczu Ligi Światowej siatkarzy USA - Polska 3:2 w Hoffman Estates pod Chicago powiedzieli:

Stephane Antiga (trener Polaków): "Mam pewne zastrzeżenia co do czwartego seta, zgubiliśmy gdzieś koncentrację i nie potrafiliśmy podjąć walki z Amerykanami. Jestem pewny, że jesteśmy w stanie lepiej grać w tie-breaku, ale USA zagrało bardzo dobrze w obronie blokiem".

Śledź wynik na żywo!

Michał Kubiak (kapitan Polaków): "Mieliśmy swoje szanse, by wygrać ten mecz w czwartym secie, ale ostatecznie nie wykorzystaliśmy ich. Teraz myślimy już o kolejnym meczu i naprawdę mamy nadzieję, że zakończy się on lepiej dla nas".

John Speraw (trener Amerykanów): "W wielu chwilach Polacy grali lepiej od nas, ale w kluczowych momentach to właśnie my zdobywaliśmy punkty. Najważniejsze, że udało nam się doprowadzić do piątego seta, a w nim zagraliśmy bardzo dobrze. Tak naprawdę to był bardzo wyrównany mecz. Sezon dopiero się zaczyna i obie drużyny na pewno jeszcze się poprawią".

David Lee (kapitan Amerykanów): "Nie zaprezentowaliśmy się dzisiaj najlepiej. Uważam, że potrafimy lepiej serwować i przyjmować. Graliśmy jednak przeciwko bardzo dobrej drużynie, której blok był fenomenalny. To, że udało nam się wygrać, jest dla nas dużym krokiem do przodu. Potrafiliśmy nawiązać walkę i w wyrównanych sytuacjach nie odstępowaliśmy. Jestem bardzo dumny z naszej ekipy i mam nadzieję, że podobny wynik padnie w drugim spotkaniu".

Zobacz wideo