Liga Mistrzów 2015. Juventus Turyn - FC Barcelona. Barcelona z Pucharem! Rakitić, Suarez i Neymar katami Juventusu. Zobacz gole! Skrót meczu!

Po kapitalnym meczu FC Barcelona pokonała Juventus Turyn 3:1 i sięgnęła po Puchar Ligi Mistrzów! Gole dla "Barcy" strzelali Rakitić, Suarez oraz Neymar, a dla "Starej Damy" Morata. Zobacz gole i skrót meczu!

W pierwszej połowie zdecydowaną przewagę miała Barcelona. Juventus odgryza się kontrami, ale obrona podopiecznych Luisa Enrique stanowi mur nie do przejścia.

Obie drużyny jeszcze nie zdąrzyły wejść w rytm meczowy a Barcelona po fantastycznej akcji pokonała Buffona. Gola na 1:0 strzelił Ivan Rakitić.

W druga połową lepiej "weszła" Barca, ale to Juventus podniósł się z kolan i strzelił gola. Szczęśliwym strzelcem okazał się Alvaro Morata!

Mimo zrywu "Starej Damy" Barcelona nie dała sobie wyrwać zwycięstwa i po ostatnim gwizdku zawodnicy "Dumy Katalonii" mogli się cieszyć ze zdobycia pucharu.