Ekstraklasa na żywo. Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Transmisja online tv. Gdzie obejrzeć? Mecz online! Jakie składy? Stream

Gdzie obejrzeć mecz Korona - Podbeskidzie w ekstraklasie? Relacja na żywo na Sport.pl od 20:30 w piątek. Gdzie stream? Transmisja w Canal+ od 20:25. Multiliga w Canal+ Sport od 19:30. Stream na canalplussport.pl

Porażka i możliwy spadek sprawią, że Kielce nie tylko utracą ekstraklasę, ale i być może na długie lata piłkę na względnie wysokim poziomie. Wprawdzie ani władze klubu, ani miasta tego na razie otwarcie nie mówią, ale w mniej oficjalnych rozmowach maluje się bardzo pesymistyczny scenariusz. Spadek z ekstraklasy może oznaczać, że nowy sezon Korona rozpocznie nie na jej zapleczu, ale w... trzeciej lidze. Klub odcięty od finansowania z telewizji oraz najprawdopodobniej pozbawiony wsparcia z budżetu miasta może nie mieć zabezpieczonych środków na rywalizację w pierwszej lidze. Wycofanie się z rozgrywek w najlepszym wypadku oznacza zjazd o dwie klasy.

Przewidywane składy:

Korona Kielce: Vytautas Cerniauskas - Paweł Golański, Piotr Malarczyk, Kamil Sylwestrzak, Leandro - Jacek Kiełb, Vlastimir Jovanović, Aleksandrs Fertovs, Siergiej Pilipczuk, Olivier Kapo - Przemysław Trytko.

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Richard Zajac - Marek Sokołowski, Kristián Kolcak, Bartłomiej Konieczny, Piotr Tomasik - Frank Adu Kwame, Maciej Iwański, Adam Deja, Bartosz Śpiączka, Damian Chmiel - Robert Demjan.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.