Ekstraklasa na żywo. Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz. Transmisja online tv. Gdzie obejrzeć? Mecz online! Jakie składy? Stream

Gdzie obejrzeć mecz Ruch - Zawisza w ekstraklasie? Relacja na żywo na Sport.pl od 20:30 w piątek. Gdzie stream? Multiliga w Canal+ Sport od 19:30. Stream na canalplussport.pl

By utrzymanie stało się faktem Zawisza Bydgoszcz nie może sobie pozwolić na porażkę w meczu z Ruchem Chorzów.

- Przed spotkaniem z Piastem mieliśmy sytuację, w której wszystko zależało od nas, teraz niestety już nie - komentuje trener Rumak. Bydgoski zespół, który od końca sierpnia ub. roku męczy się w strefie spadkowej, ma dziś w Chorzowie ostatnią szansę na uratowanie się przed spadkiem do I ligi. - To kolejny z wielu kluczowych meczów, najważniejszy, bo ostatni. Zespół wygląda tak, jakby już spadł, ale ręczę, że od środy będzie wyglądał tak, by wygrać w Chorzowie - mówił Rumak po remisie z Piastem.

Przewidywane składy:

Ruch Chorzów: Skaba - Konczkowski, Grodzicki, Helik, Oleksy - Gigołajew, Surma, Babiarz, Zieńczuk - Starzyński - Kuświk.

Zawisza Bydgoszcz: Sandomierski - Wójcicki, Nawotczyński, Marić, Ziajka - Majewskij, Drygas, Pawłowski, Mica, Alvarinho - Barisić.