KSW 31. Bilety. RELACJA LIVE. TRANSMISJA

Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. W sobotę o 19:30 KSW 31. Gdzie obejrzeć? Transmisja tv w kswtv.com.. Stream online na kswtv.com.

Legenda polskiego MMA Tomasz Drwal (21-4-1) zadebiutuje w Federacji KSW walką o pas wagi średniej. Jego przeciwnikiem będzie ulubieniec polskich kibiców - Michał Materla (21-4). Na gali nie zabraknie także najsilniejszego zawodnika MMA na świecie Mariusza Pudzianowskiego.

Po raz pierwszy w historii KSW w pojedynku zmierzy się dwóch tak utytułowanych Polaków. Broniący od trzech lat pasa KSW w wadze średniej Michał Materla stanie przed jednym z największych wyzwań w swojej dotychczasowej karierze. W sobotę naprzeciw niego stanie legenda polskiego MMA Tomasz Drwal. Popularny "Goryl" to pierwszy Polak, który walczył dla UFC (najlepsza organizacja MMA na świecie). Spośród 21 zwycięstw 18 zakończył przed czasem, nokautując lub zmuszając do poddania swojego przeciwnika. Materla jeszcze nigdy nie walczył z zawodnikiem z tak znakomitym rekordem. Te statystyki nie robią jednak wrażenia w obozie mistrza KSW. - Michał będzie na tyle przygotowany, że nieważne, w jakiej płaszczyźnie będzie ta walka przebiegała, to on będzie rozdawał karty - zapowiada Piotr Biegański, trener Michała Materli.

Niepokonany od dwóch lat Mariusz Pudzianowski (8-3) wciąż stara się wyrobić sobie "mocne" nazwisko w europejskim MMA. Po udanym rewanżu z byłym zawodnikiem UFC Seanem McCorklem, pokonaniu Oliego Thompsona oraz mistrza olimpijskiego w judo Pawła Nastuli Pudzianowskiemu przyjdzie się zmierzyć z Rollesem Gracie (8-3).

Walki:

Zobacz wideo