Ekstraklasa. Legia - Jagiellonia. Remis do przerwy. Transmisja na żywo, relacja

W meczu 33. kolejki Ekstraklasy mistrz Polski, Legia Warszawa remisuje do przerwy z Jagiellonią Białystok 0:0. Relacja na żywo na Sport.pl. Transmisja w Canal+ Sport.

Do przerwy Legia remisuje z Jagiellonią 0:0 w meczu 33. kolejki Ekstraklasy. By myśleć o obronieniu mistrzostwa Polski piłkarze Henniga Berga muszą dzisiejsze spotkanie wygrać.

W pierwszej połowie obie drużyny przeprowadziły kilka ciekawych akcji, ale to gospodarze byli bliżsi strzelenia gola. W dwóch sytuacjach groźnie strzelał Orlando Sa. W 11. minucie Portugalczyk najpierw znalazł się w sytuacji sam na sam z Drągowskim jednak golkiper "Jagi" wyszedł z opresji obronną ręką.

Pięć minut później w Michał Kucharczyk sprawdził bramkarza Jagiellonii, jednak w pojedynku ponownie górą był Drągowski.