Liga Mistrzów. Juventus w finale! Remis na Santiago Bernabeu klęską Realu. Bramki. Relacja. Podsumowanie. Skrót meczu. Wynik. ZOBACZ GOLE

Real Madryt zremisował z Juventusem Turyn 1:1 w rewanżowym spotkaniu półfinału Ligi Mistrzów. Taki wynik sprawia, że to goście awansują do finału. Zobacz wszystkie bramki z tego spotkania.

Real Madryt zdecydowanie przeważał co chwilę zagrażając bramce Juventusu. Gianluigi Buffon miał pełne ręce roboty, a kibice licznie zgromadzeni na Santiago Bernabeu byli świadkami świetnego widowiska.

Jednak remis sprawia, że to "Stara Damą" zmierzy się w finale Ligi Mistrzów z Barceloną.

W 21. minucie w polu karnym Giorgio Chiellini sfaulował Jamesa Rodrigueza, a Cristiano Ronaldo pewnie wykorzystał jedenastkę.

• W 57. minucie Juventus wyrównał. Po nieudanym rzucie rożnym piłka znowu została wstrzelona w pole karne "Królewskich", Pogba głową zgrał wprost pod nogi Alvaro Moraty, który dłgu nienamyślając się silnym strzałem pokonał Casillasa. Były napastnik Realu po zdobyciu gola nie okazał radości.
  • Pięć minut później piękną akcję przeprowadzili gospodarze. Rodriguez zagrał piętką do wbiegającego w pole karne Marcelo, Brazylijczyk sprytnie dośrodkował, ale wolej Bale'a minimalnie niecelny.
  • W 70. minucie Real uratował Casillas, który w fantastyczny sposób obronił strzał Marchisio.

Do końca piłkarze Realu szturmowali bramkę Buffona, ale żadnemu z "Królewskich" nie udało pokonać się mistrza Włoch.