Liga Mistrzów. Barcelona - Bayern. Wynik. Skrót. Relacja [WIDEO]

FC Barcelona pokonała Bayern Monachium w półfinale Ligi Mistrzów. Bramki strzelali Messi i Neymar. Sprawdź wynik meczu. Zobacz bramki.

FC Barcelona pokonała w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów Bayern Monachium 3:0 i ma sporą zaliczkę przed rewanżem.

Przez większą część spotkania był to mecz bardzo zacięty, z niewiarygodnym tempem. Obie drużyny grały jak równy z równym. Jednak na 13 minut przed końcem regulaminowego czasu gry dał o sobie znać geniusz Messiego.

W 77. minucie Juan Bernat stracił piłkę na lewej stronie boiska. Przejął ją Dani Alves i podał od razu do Messiego. Argentyńczyk podbiegł przed pole karne i uderzeniem w krótki róg pokonał Manuela Neuera.

Na kolejną bramkę kibice czekali 3 minuty. Rakitić prostopadle zagrał do Messiego, ten ośmieszył Boatenga, który przewrócił się w polu karnym, i przepięknym lobem pokonał po raz drugi reprezentanta Niemiec.

Podłamani Bawarczycy myślami już byli w szatni, gdy w czwartej minucie doliczonego czasu Neymar wyszedł sam na sam z Neuerem i bez problemu ustalił wynik spotkania na 3:0.

Mecz rewanżowy odbędzie się we wtorek 12. maja o godzinie 20:45.