Eliminacje Euro 2016: Polska vs Irlandia - relacja na żywo, wynik meczu!

Euro 2016 zbliża się wielkimi krokami. Już w przyszłym roku do rozgrywek staną najlepsze europejskie drużyny piłkarskie. Polska i Irlandia obecnie zmagają się z rozgrywkami w fazie grupowej. 29 marca zagrają mecz, który przybliży jedną z reprezentacji do wyjścia z grupy i zagrania w ? finału Mistrzostw Europy. Kibicuj naszym zawodnikom oglądając transmisję na żywo w TV. Zachęcamy również do śledzenia naszej relacji online live, którą będziemy na bieżąco aktualizować minuta po minucie specjalnie dla naszych Czytelników.

Na kilkanaście dni przed tym ważnym dla Polski meczem, media obiegła wiadomość, że selekcjoner Adam Nawałka zdecydował, że w spotkaniu nie weźmie udziału Jakub Błaszczykowski. Od dłuższego czasu krążą plotki o konflikcie na linii Nawałka-Błaszczykowski. Miał on się zacząć od odwołania Jakuba Błaszczykowskiego z pozycji kapitana reprezentacji Polski i przyznaniu opaski kapitańskiej Robertowi Lewandowskiemu.

ZOBACZ: Transmisja live w TV na Polsacie od 20:35, a tekstowa relacja na żywo w serwisie Sport.pl .

Błaszczykowski nie zagra w meczu Polska-Irlandia

Selekcjoner reprezentacji Polski na konferencji prasowej podkreślał brak osobistych uprzedzeń wobec byłego kapitana drużyny. Powodem braku powołania Błaszczykowskiego do meczu z Irlandią ma być jego forma sportowa. Nawałka twierdzi, że zawodnik nie doszedł jeszcze do pełni sprawności po przebytej niedawno kontuzji.

Miejmy nadzieję, że brak tego bardzo dobrego piłkarza w szeregach reprezentacji naszego kraju w meczu Polska-Irlandia nie zaważy na wynikach meczu. Zachęcamy do śledzenia zmagań biało-czerwonych. Transmisja na żywo będzie dostępna w TV.

Sport.pl

Polska i Irlandia spotkają się na murawie boiska 29 marca 2015, żeby zmierzyć się w rozgrywkach fazy grupowej Euro 2016. Rozegra się spotkanie, które umocni pozycję którejś z drużyn w tabeli klasyfikacyjnej grupy D, do której Polska i Irlandia trafiły w wyniku losowania wraz z czterema innymi zespołami. Nagrodą końcową dla zwycięskiej drużyny w danej grupie jest awans do ? finału Euro 2016.

W grupie D oprócz naszej i irlandzkiej reprezentacji są zespołu z Niemiec, Szkocji, Gruzji oraz Giblartaru. Wszystkie zespoły rozegrały do tej pory cztery mecze. Pierwsze miejsce w tabeli zajmuje Polska. Na swoim koncie ma dziesięć punktów. Po siedem punktów mają zespoły z Niemiec i Szkocji. Czwarte miejsce zajmuje Gruza, a ostatnie Giblartar.