Relacja z meczu + wynik: Borussia Dortmund i Juventus Turyn

Borussia Dortmund - Juventus Turyn spotkały się w pierwszym meczu Ligi Mistrzów 24 lutego. Tamtej nocy Włosi mieli powody do świętowania, ponieważ wygrali mecz 2:1. Mecz rewanżowy, który drużyny rozegrają 18 marca 2015 jest ostatnią szansą Borussia Dortmund, by awansować do ćwierćfinałów. Śledź w transmisji na żywo w TV lub w relacji live online czy da radę to zrobić.

VfB Stuttgart - Borussia Dortmund 2:3. Marco ReusVfB Stuttgart - Borussia Dortmund 2:3. Marco Reus RALPH ORLOWSKI/REUTERS Reus/RALPH ORLOWSKI/REUTERS

Transmisja live w TV na nSport+ od 20:40, a tekstowa relacja na żywo w serwisie Sport.pl.

Borussia JuventusBorussia Juventus Sport.pl Sport.pl

Wśród zawodników Juventus Turyn znajduje się słynny zawodnik Carlos Tevez. Jest to piłkarz pochodzenia argentyńskiego. Urodził się w 1984 roku. Gra na pozycji napastnika. Jego przygoda z piłką zaczęła się na ulicy. Po pewnym czasie trafił do Boca Juniors, w której grał do 2004 roku. W latach 2005-2006 grał w Corinthians. Po zakończeniu kontaktu z tą drużyną Argentyczńczyk trafił do Europy, do West Ham United. Grał w tej drużynie przez rok, a w roku 2007 został odkupiony przez Manchester United. W latach 2009-2013 grał w Manchester City. Od roku 2013 swoją karierę kontynuuje w Juventus Turyn.

SPRAWDŹ: Dziś relacja na żywo z meczu!

Sport.pl

Copyright © Agora SA