Borussia Dortmund - Juventus Turyn: oglądaj mecz na żywo i poczuj emocje Ligi Mistrzów!

Borussia Dortmund i Juventus Turyn spotkają się po raz drugi w ramach rozgrywek 1/8 finału tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Juventusu Turyn. Czy zdoła on utrzymać prowadzenie podczas drugiego meczu? Sprawdź to oglądając transmisję na żywo w TV lub śledząc naszą relację live dostępną online.

Transmisja live w TV na nSport+ od 20:40, a tekstowa relacja na żywo w serwisie Sport.pl.

Marco Reus i Max MeyerMarco Reus i Max Meyer Fot. INA FASSBENDER Fot. INA FASSBENDER

SPRAWDŹ: Dziś relacja na żywo z meczu!

Borussia Dortmund i Juventus Turyn pierwszy mecz dwumeczu rozegrały 24 lutego 2015. Spotkanie odbyło się na stadionie Juventusu w Turynie. Gospodarze wygrali w tym meczu 2:1.

Borussia Dortmund i Juventus Turyn - pierwszy mecz

Gra zaczęła się dosyć spokojnie. W siódmej minucie meczu Juventus Turyn miał pierwszy rzut rożny, ale obrona Borussia Dortmund nie popełniła żadnego błędu i nie rozwinęła się żadna akcja. Jednakże nie musieliśmy długo czekać na następne emocje. Trzynasta minuta meczu okazała się szczęśliwa dla Juventusu, ponieważ Carlos Teves celnym strzałem posłał piłkę wprost do bramki przeciwnika!

Zawodnicy z Borussia Dortmund nie kazali długo czekać na odegranie się. Zaledwie pięć minut po pierwszym golu doprowadzili do remisu! Chiellini poślizgnął się tuż przed własnym polem karnym, co wykorzystał natychmiast Marco Reus, który zdobył dzięki temu bramkę dla swojej drużyny.

Łukasz Piszczek i Alexis SanchezŁukasz Piszczek i Alexis Sanchez DYLAN MARTINEZ/REUTERS DYLAN MARTINEZ/REUTERS

Włosi przez kilka dłuższych chwil nie mogli zdominować swojego przeciwnika, gra toczyła się głównie wokół spokojnych, długich podań. Ale jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy, Alvaro Morata zdobył gola, co przełożyło się na prowadzenie Juventusu Turyn. Stanu tego nie zmienił żaden zawodnik z drużyny przeciwników i mecz zakończył się wygraną Juventusu 2:1.