Real Madryt - Schalke 04: Wynik i podsumowanie meczu

Real Madryt vs FC Schalke 04 - dobiegł końca rewanżowy mecz Ligii Mistrzów. To było 90 minut pełne emocji.

Wynik meczu Real Madryt - Schalke 04 zdaje się, że był zaskoczeniem dla wszystkich. Po przegranej Schalke 04 w pierwszym meczu większość obstawiała kolejną wygraną Realu Madryt.

Real Madryt - Schalke 04 wynikReal Madryt - Schalke 04 wynik Sonda Sport.pl Sonda Sport.pl

Tymczasem mecz zakończył się wynikiem 3:4 dla Schalke.

Łącznie w całym meczu padło aż 7 goli!

Pierwsza połowa meczy Real Madryt - FC Schalke 04:

20 minuta meczu - 0:1 dla FC Schalke, gola strzelił Fuchs

Real Madryt - FC Schalke 04 - wynik 2Real Madryt - FC Schalke 04 - wynik 2 Sport.pl Sport.pl

25 minuta meczu - remis 1:1, gola strzelił Cristiano Ronaldo

40 minuta - kolejny gol dla Schalke, strzelił Huntelaar

45 minuta meczu - Ronaldo strzela kolejnego gola zaledwie 5 minut po bramce Schalke, wynik 2:2

Druga połowa meczy Real Madryt - FC Schalke 04:

52 minuta - gol, Schalke prowadzi 2:3

57 minuta - znowu wystarczyło 5 minut i kolejna bramka. Remis.

84 minuta - gol! FC Schalke prowadzi 3:4. Gola strzelił Huntelaar.