Cristiano Ronaldo gwiazda Realu Madryt

Cristiano Ronaldo jest niekwestionowaną gwiazdą piłki nożnej. Dziś jego drużyna zagra rewanżowy mecz z FC Schalke 04 w 1/8 finałów Ligii Mistrzów. Wykorzystując tę okazję przytaczamy kilka ciekawostek o piłkarzu.

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo WALTER BIERI/AP WALTER BIERI/AP

Informacje ogólne

Wiek: 30 lat

Data urodzenia: 5 lutego 1985 r.

Waga: 80 kg

Wzrost: 1,85 m

Obecna drużyna: Real Madryt

Pozycja: napastnik

Numer gracza: 7

Rodzice: Maria Dolores dos Santos Aveiro, José Dinis Aveiro

Cristiano Ronaldo - zarobki

Wielkie gwiazdy sportu zarabiają krocie, nie inaczej jest z piłkarzem Realu Madryt. W maju 2014 r. magazyn Forbes umieścił Ronaldo jako pierwszego na liście najlepiej zarabiających piłkarzy z wynikiem 73 mln dolarów. Kwota ta pochodzi zarówno z kontraktów sportowych jak i reklamowych.

Ronaldo i dziewczyny

Długoletnią partnerką Cristiano była Irina Shayk. Zdjęcie poniżej.

Cristiano Ronaldo i Irina ShaykCristiano Ronaldo i Irina Shayk Screen z Youtube.com Screen z Youtube.com

Ich związek jednak się rozpadł. Ostatnie doniesienia sugerują, że nową wybranką Cristiano Ronaldo jest Lucia Villalon (zdjęcie poniżej).

To <b>Cristiano Ronaldo</b> i <b>Lucia Villalon</b> za kulisami ostatniej gali Złotej Piłki FIFA. Zdaniem hiszpańskich mediów, Villalon jest nową partnerką piłkarza Realu Madryt i być może także przyczyną jego rozstania z Iriną ShaykTo Cristiano Ronaldo i Lucia Villalon za kulisami ostatniej gali Złotej Piłki FIFA. Zdaniem hiszpańskich mediów, Villalon jest nową partnerką piłkarza Realu Madryt i być może także przyczyną jego rozstania z Iriną Shayk instagram.com/lucia_villalon instagram.com/lucia_villalon

Zobacz również: