Cichy Picie, chciałyśmy tylko powiedzieć, że Cię wielbimy

Bo jeszcze chyba tego nigdy wcześniej tego nie uczyniłyśmy, prawda?

Jesteśmy beznadziejne. Wchodzimy na stronę plusligi w nadziei na odnalezienie jakiś interesujących materiałów po wczorajszym meczu, nie zawodzimy się. A raczej nie zawodzi Krzysztof Wanio, który dzielnie i wytrwale kontynuuję politykę robienia wywiadów z każdą rozpoznawalną twarzą na trybunach (ze szczególnym upodobaniem do szczypiornistów - tym razem jego ofiarą pasł Artur Siódmiak).

Włączamy sobie rozmowę z Piotrkiem Nowakowskim i nie jesteśmy w stanie napisać Wam nic konstruktywnego co by z niej wynikało, bo co? Bo jesteśmy zbyt podniecone rozbrajająco uroczym sposobem w jaki Cichy Pit kontempluje buty dziennikarzy, okoliczne tynki i sufit oraz przelatujące muchy, speszonym i nieco nerwowym uśmiechem jaki raz po raz rozświetla jego twarz, kompulsywnym drapaniem się po nosie. A przy tym tak rzeczowo i ładnie się wypowiada!

Jeśli z jakiegoś zupełnie dla nas niezrozumiałego powodu nie podzielania entuzjazmu względem osoby reprezentacyjnego środkowego, możecie obejrzeć pozostałe wywiady zamieszczone na stronie. Redaktor Wanio dopadł również swoich ulubionych interlokutorów - Marcina Możdżonka i Krzyśka Ignaczaka, a Michała Bąkiewicza udało mu się namówić na dłuższe spotkanie na schodach. Wszystkie wspomniane materiały obejrzycie na stronie plusliga.pl.

Więcej o: