Już czas!!!

Zobaczmy, co słychać u naszych siatkarzy na godziny przed ich pierwszym meczem w turnieju finałowym Ligi Światowej.

Ależ ten czas szybko leci, to już dziś! Samopoczucie polskich zawodników po przylocie do Gdańska sprawdzał nieoceniony Krzysztof Wanio. Na rozgrzewkę dopadł Michała Kubiaka, który zapewnił, że nastroje w drużynie bojowe, porobił kilka uroczych min i opowiedział anegdotkę z udziałem Piotra G., Zibiego i czarnego kota. Do zobaczenia tutaj.

W drugiej kolejności, w charakterystyczny dla siebie rzeczowy sposób, głos zabiera Marcin Możdżonek. Najważniejszy wniosek z wywiadu jest taki, że między zawodnikiem a związkiem istnieje mentalne porozumienie. Nie wierzycie? Zobaczcie same .

Ale największą perełkę strona plusligi zostawiła na koniec. Za jej sprawą odwiedzamy trening kadrowiczów w gdańskiej hali, gdzie dzieją się takie rzeczy, takie rzeczy! Tak jakby sama możliwość podpatrzenia siatkarzy w ćwiczeniach rozciągających i grze z innej perspektywy to mało, dostajemy w bonusie wygłupiającego się "Igłę", kolejną próbkę mimiki Miśka Kubiaka, zamyślone oblicze Michała Bąkiewicza oraz absolutny highlight - speszonych Zibiego i Michała przyłapanych przez operatora na romantycznej schadzce pod siatką. Takie atrakcje czekają na Was pod tym linkiem .

(I czy to tylko my, czy biceps Bartka Kurka jest coraz szerszy za każdym razem gdy można go w pełnej krasie obejrzeć?).

Więcej o: