Kącik szczypiorniakowy, wydanie duńskie

Pamiętacie jeszcze Niklasa Landina?

Musicie pamiętać. Bramkarz duńskiej handballowej reprezentacji szturmem wziął nasza łamy w trakcie lutowych mistrzostw świata. Nie wszystkie z nas legły jednak wówczas pod naporem słodkich ocząt i loczków Niklasa, bo niżej podpisana, nieważnie jak ładnie by nie wyglądał...

...wciąż nie może uwolnić się od skojarzeń z nieszczęsnym Ice truck killerem z Dextera. Ale mniejsza z tym. Tak sobie właśnie w to leniwe deszczowe poniedziałkowe popołudnie pomyślałyśmy, żeby zajrzeć do niegdysiejszych znajomych ze szwedzkiego mundialu. Ruszyłyśmy w risercz, odpaliłyśmy Google Translatora i oto z jakimi łupami wróciłyśmy.

Zaczniemy od dość zaskakującej informacji. Wiedziałyście, że Niklas nie słyszy w ogóle na lewe ucho? Jest to wynik zapalenia opon mózgowych, które przeszedł we wczesnym dzieciństwie. Jak widać, zupełnie nie przeszkadza mu to w byciu jednym z najlepszych bramkarzy na świecie. Szacunek!

No dobrze, ale nie o tym chciałyśmy. Pamiętacie jak jakiś czas prezentowałyśmy Wam zdjęcia kontrowersyjnie odzianego Mikkela Hansena z dziewczyną z imprezy na cześć wicemistrzów świata? Dotarłyśmy do fotografii Niklasa (i innych Duńczyków) z tej samej imprezy. Z dziewczyną, no z dziewczyną, nie będziemy mówić, że nie.

Dziewczę zwie się Liv i jest studentką farmacji. A państwo Landinowie zdecydowanie wygrywają wojnę stylową z kolegą z reprezentacji i jego oblubienicą.

No dobra, Niklas wygrywa. Ale nic się nie martw Mikkel, nie ty wyglądałeś najgorzej:

Hansie Lindbergu! Litości! A nie, czekajcie, wygląda na to, że impreza była dwuczęściowa i na pierwszej oficjalnej, wszyscy musieli wystąpić w strojach sponsora.

(Częściowo) zwracamy honor. (Mikkel na pewno nie ma takich buciorów!)

Wyglądał jak wyglądał, ale przynajmniej przyszedł z dziewczyną i nie musiał pozować do zdjęć z kolegą:

No bo te pannice pokazujące coś Jesperowi na papierze to natrętne fanki, prawda?

I ta idąca obok niego ulicą też, mówimy Wam.

Więcej zdjęć w galerii, a my pożegnamy się nadesłanym przez Elanor dowodem na to, że Hansen potrafi się wystylizować tak, by wyglądać fajnie. W kapelusiku:

 

Lubisz znaczki Mikkel?

ruby blue

Więcej o: