Czas na globalną debatę: czy Tom Hilde powinien ściąć włosy?

I to wcale nie my ją zaczęłyśmy.

To Facebook, to wszystko jego wina. O czym doniosła nam Feli , na łamach portalu społecznościowego powstała grupa zrzeszająca fanki apelujące do władz i do społeczeństwa do skoczka o skrócenie jego długich blond pukli. Strona reklamuje się szumnym hasłem "Jeśli zdobędziemy 10,000 "likeów" Tom Hilde zetnie swoje włosy" . Nie wiemy na ile inicjatywa jest autoryzowana przez Norwega i czy rzeczywiście ugnie się pod presją fanów, zwłaszcza, że poprzeczka jest przez założycieli ustawiona na dość wysokim poziomie.

Tak czy inaczej, sprawa stanowi inspirujący przyczynek do dyskusji. Można by się zastanawiać, dlaczego teraz, skoro Hildziak od zawsze słynie ze swojej imponującej czupryny. Prawdopodobne dlatego, że w ostatnim czasie sprawy na jego głowie zaczęły obierać co raz to bardziej niepokojący obrót i długość.

(Dzień dobry panie z prawej). Przypomnijmy, że o włosach Hilde było już głośno przed startem ubiegłorocznego sezonu zimowego, kiedy skoczek po części przymuszony przez trenerów z ubolewaniem dokonał publicznego cięcia.

Tom HildeTom Hilde ciacha.net

Zmiany okazały się być jednak kosmetyczne i wkrótce potem Tom wrócił do starego imidżu.

A my, mimo wszystko, boimy się klikać. Bo co jeśli skończy się tak:

Tom HildeTom Hilde internet

Ale niech będzie, klikamy. Tylko żadnych półśrodków, tylko radykalne cięcie.

A co Wy myślicie o całej sprawie? Głosujcie!

Czy Tom Hilde powinien ściąć włosy?
Więcej o: