Uwaga! Kuba serwuje!

Kolejna odsłona cyklu "przedstawiciele innych dyscyplin grają w siatkówkę".

Nie tak dawno temu miałyśmy okazję podziwiać w akcji siatkarskiej Kamila Stocha i resztę polskich skoczków narciarskich w ramach charytatywnego spotkania w Szczecinie. Tym razem, również przy okazji szlachetnego przedsięwzięcia, do spróbowania swoich sił przy siatce udało się namówić zawodników Borussi Dortmund i reprezentacji Polski, Kubę Błaszczykowskiego i Łukasza Piszczka. Piłkarze odwiedzili Węgierską Górkę, gdzie wzięli udział w meczu pod hasłem "Chciejmy pomóc" z którego dochód przeznaczony zostanie na rehabilitację młodej mieszkanki Żywiecczyzny.

Po drugiej stronie siatki przeciwnik nie lada - drużyna kierowana przez legendę żeńskiej siatkówki, Magdalenę Śliwę, która po spotkaniu nie szczędziła komplementów postawie piłkarzy na parkiecie.

- Jestem zaskoczona, bo sądziłam, że będą mieli kłopot - wyznała rozgrywająca w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim .- Tymczasem całkiem dobrze się prezentują. Są dobrze skoordynowani, mają określoną taktykę i całkiem fajnie grają - dodała.

Obydwaj zawodnicy zgodnie przyznali, że lubią sobie od czasu do czasu poodbijać rekreacyjnie piłkę, ale, jak widać, trudno byłoby im całkowicie wyzbyć się piłkarskich nawyków.

No dobra, nie tylko takich. O:

Więcej zdjęć z meczu znajdziecie tutaj i tutaj , a my za cynk dziękujemy serdecznie katie123 .

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.