Kapitan Neuer odpływa z Schalke

I jest to zaledwie trochę metaforyczne sformułowanie.

Manuel Neuer, naczelny nutellożerca niemieckiej kadry i udzielny książe serca jednej z ciachoredaktorek jest już oficjalnie zawodnikiem Bayernu Monachium , i jakoś nam umknęło to zdjęcie...

embed

(podkradzione z bloga Giraffe)

...nie odbyło sięjednak bez czułego pożegnania. Neuer był piłkarzem Schalke 04 Gelsenkirchen przez całe swoje życie i wielokrotnie podkreślał miłość do klubu. I choć niektórzy mieli mu za złe chęć rozwoju w lepszym klubie ( słynne spoliczkowanie przez fana ), my jednak byłyśmy bardzo wzruszone jego łzami na konferencji prasowej i deklarowanym przywiązaniem do klubu. Tak więc i jego pożegnanie z Schalke było mokre, choć tym razem nie od łez (aczkolwiek tego na pewno wiedzieć nie możemy) ale od wody morsk...eee... no właściwie to nie wiemy jakiej wody, ale trzymając się nagich (taaa, marzenie ściętej głowy) faktów - impreza pożegnalna Manuela Neuera odbyła się na statku, a wszyscy jej uczestnicy przebrani byli w marynarskie stroje. Wszyscy, z wyjątkiem kapitana Neuera, który dumnie nosił kapitańską czapkę:

Och Manu... czy Ty zawsze musisz robić takie słodkie rzeczy? Mój nutellowy obrazek dla Ciebie już się chyba trochę zestarzał, i teraz potrzebujemy czegoś nowego. Kradnę z bloga Joanne_zz i oświadczam:

embed

rybka

embed
Więcej o: