Z cyklu: siatkarze jakimi ich nie znamy - Michał Kubiak

Odpocznijmy trochę od transferowych doniesień i oddajmy się relaksacyjnej lekturze rozmowy z Miśkiem Kubiakiem (o ile kilka nowych mimochodem przemyconych szczególików dotyczących tajemniczej dziewczyny siatkarza Was relaksuje).

Nie? Oj tam. Ale zacznijmy od początku. Świeżo upieczony reprezentant Polski był gościem cyklu "Z przymrużeniem oka" portalu siatkówka w obiektywie . Na stronie ukazała się właśnie pierwsza cześć wywiadu opiewająca młodzieńcze lata siatkarza. No i tak sobie w nim Michał opowiada o swoich mglistych wspomnieniach z odległych czasów, o strachach dzieciństwa i anegdotkach z matury, gdy wtem ujawnia się obecność w trakcie udzielania wywiadu dziewczyny Michała oraz fakt, że zakochani znają się z dzieciństwa. A wygląda to tak:

Podobno dziewczynka najbardziej poturbowana przez chłopców (w szkole czy przedszkolu), ma największe, że tak powiem "wzięcie". W jaki sposób próbowałeś zainteresować dziewczynę, która Ci się spodobała? Jakie były tego skutki? Michał : Zabierałem jej buty? Monika (dziewczyna Michała):

embed

Michał: Monika mówi, że zabierałem jej buty, ale ja nie mogę sobie tego przypomnieć

Zabierał? Monika: Tak zabierał. Michał: No dobra zabierałem buty. Oczywiście były jeszcze inne zaczepki np. "maska style". Monika: Ale to już nie mi. Michał: No tak to już nie Tobie.

Urocze, nie mówcie, że nie.

Całość pierwszej części wywiadu do poczytania na stronie siatkówki w obiektywie , a jeśli zjedziecie sobie nieco niżej po jej przeczytaniu, znajdziecie odsłonę cyklu z udziałem Zbyszka Bartmana. My tymczasem za donos podziękujemy Kuubicce , gabir92 oraz Mikaplin .

P.S. Maska style? Anyone?

Więcej o: