Hamilton na wakacjach, Button w triatlonie

Obydwaj w negliżu, oglądamy.

Zaczniemy od Jensona, który razem ze swoim czepkiem przywitał Was złowrogo z naszego Facebooka . Stawiając tezę, iż kierowca nie jest jednak jedynym człowiekiem na świecie, który wygląda dobrze nawet w czepku, myliłyśmy się. Owszem, zbiór osób, które wyglądają dobrze w trakcie jego zakładania ciągle pozostaje pusty...

GETTY IMAGES/Chris Brunskill

Ale już po uporaniu się z tym nieprzyjemnym procesem...

GETTY IMAGES/Chris Brunskill

Damn it, Jens!

Button w powyższym anturażu pokazał się w ramach zawodów triatlonowych, które odbyły się w niedzielę w Anglii. Jeśli myślicie, że chociaż na też okazję zapalona w końcu triatlonistka jessybondgirl odessała się od Jensa, to niestety, nie mamy dobrych wiadomości.

GETTY IMAGES/Chris Brunskill

Tymczasem druga połówka Buttmiltona również wybrała się nad wodę, ale w zdecydowanie bardziej rekreacyjnych zamiarach. Co więcej, u boku Lewisa nie widać ani śladu Nicole.

Lewis HamiltonLewis Hamilton internet

Tak na dobrą sprawę, nie widać śladu nikogo.

Lewis HamiltonLewis Hamilton 

Hmm, czyżby Lewis udał się na samotne refleksje na łonie natury?

Lewis HamiltonLewis Hamilton 

Myśl Lewis, rozważaj, studź głowę, opracuj nowy zestaw żartów .

Za zdjęcia Hamiltona dziękujemy margof1 , po więcej razem z triatlonowym wydaniem Jensa zapraszamy do naszej galerii. Od razu powiemy, że my same nie jesteśmy do końca ukontentowane z najnowszej wersji mokrego Buttona w związku z czym sięgamy do archiwów:

Lewis HamiltonGETTY IMAGES/Paul Kane

No.

Lewis HamiltonSUTTON/

Więcej o: