Miko Oivanen wraca do polskiej ligi!

Tęskniłyście?

W naszym przypadku odpowiedź na wyżej postawione pytanie brzmi:tak! Albowiem zawsze miałyśmy słabość do atakującego z Finlandii (przez zawsze rozumiemy dwa sezony, które spędził w barwach Resovii Rzeszów). Po jednorocznej przygodzie z ligą turecką, Miko powraca do Polski, tym razem jednak by zagrać w barwach beniaminka, Trefla Gdańsk.

- Oivanen, to jeden z najlepszych atakujących w historii PlusLigi. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że udało się go pozyskać - powiedział prezes Trefla Kazimierz Wierzbicki.

Przypomnijmy, że kilka dni temu zespołowi z Gdańska udało się pozyskać rozgrywającego Grześka Łomacza z Jastrzębskiego Węgla. Ależ nam się beniaminek w tym roku szykuje!

P.S. Skoro już padło w tej notce hasło Resovia, nie możemy nie wspomnieć o smutnej wiadomości dla kibiców z Rzeszowa. Wbrew oczekiwaniom, trzecia drużyna PlusLigi nie dostała "dzikiej karty" i nie zagra w przyszłym sezonie w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Na pocieszenie, umowę z klubem już oficjalnie przedłużył Krzysztof Ignaczak.

Więcej o: