Tymczasem na Waszych blogach...

Dzieje się bardzo wiele ciekawych rzeczy...

A my jesteśmy niezmiernie szczęśliwe z faktu, że nasza nowa funkcjonalność cieszy się wśród Was takim zainteresowaniem. Zwłaszcza, że wśród Waszych notek i wpisów można znaleźć prawdziwe perełki. Jest miejsce na poważną refleksję, na ciachowe zdjęcia, i na niezliczone ilości anegdotek, dyskusji, filmików i zdjęć. Dziś chcemy Wam polecić kilka z nich.

*** Sailor Venus opowiada o filmie, który ją wzruszył, czyli klutowym już "Podkręć jak Beckham".

***Jeszcze na fali ligomistrzowych emocji i nie gasnących kontrowersji wokół Barcelony Pokerfejs pisze o "barcelońskim kompleksie" - można się nie zgadzać, można dyskutować.

***Hohi dzieli się z nami zdjęciami z wizyty Grzesia Łomacza w Gdańsku . Jest zabawnie. I jest dużo proszku do prania.

*** Pamiętacie jeszcze niebieski sweter trenera Loewa ? Jego historia będzie miała swój piękny finał. Jaki? o tym na blogu Joanne_ZZ .

*** Garść refleksji z GP Monako na blogu kibicki .

***Nie wszyscy cieszą się z mistrzostwa Polski w piłce ręcznej wywalczonego przez Wisłę Płock . Nandotorres rozpacza nad swoim sportowym weekendem i porażką chłopaków z Kielc . Pocieszycie ją?

*** Roland Garros pomału ma się ku końcowi , ale nie oznacza to, że możemy przestać zauważać ciachowych tenisistów. Jednego, mniej znanego, wytropiła dla nas kasiapique i stworzyła bardzo gorącą galerię jego zdjęć. Mrrauuu.

*** I na zakończenie jeszcze jeden wpis Pokerfejs. Wpis, który, co tu dużo mówić, bardzo nas wzruszył , więc może po porstu polecimy go Wam zanim się rozpłaczemy i zrobi się łzawo i niezręcznie.

No i zachęcamy - wszystkie dziewczny do klawiatur!

PS. A zdjęcie główne podwędziłyśmy z bloga sweetpoison.

Więcej o: