Internauci, siatkarze, ankiety, nasze podniety

W dzisiejszym odcinku wystąpią: Stephane Antiga, Paweł Zatorski oraz Wojtek Grzyb.

Na pierwszy ogień Stephane (czy jak niektórzy wolą: Stefan) Antiga, który jest bohaterem najnowszej odsłony ankiet personalnych oficjalny strony Skry Bełchatów. My wzruszyłyśmy się już na jednym z pierwszych pytań, gdy wśród znanych przez siebie obcych języków siatkarz na pierwszym miejscu wymienił polski, a odwołań do naszego kraju w dalszej części również nie brakuje. Z ankiety wyłania się obraz Stephana - wyrafinowanego miłośnika jazzu, Woody'ego Allena i czerwonego wina. Zupełnie tak jak sobie wyobrażałyśmy. (Całość ankiety do poczytania na stronie Skry ).

Paweł Zatorski, wschodząca gwiazda naszego portalu,  już w podobnej ankiecie się udzielił , ale tym razem dał się namówić na zwierzenia stronie plusliga.pl. Z rozmowy wyłania się całkowite przeciwieństwo Francuza - Paweł zdradza swoje zamiłowanie do filmów z Willem Smithem i muzyki Eminema, yo, a jeśli chcecie poznać odpowiedź na pytanie o, między innymi, najczęściej odwiedzaną przez niego stronę internetową (nie jest nią ta, o której myślicie), poczytajcie sobie koniecznie całość ankiety, którą znajdziecie na stronie plusliga.pl .

I nie wychodźcie z niej zbyt prędko, bo w najnowszym odcinku cyklu "15 pytań do" występuje Wojtek Grzyb, a highlightem wywiadu jest pytanie o to, czy lubi ... grzyby (to nie od nas, przysięgamy!). Rozmowa ze środkowym pod tym linkiem .

Miłej lektury!

Więcej o: