Czas na obiecane bonusy z Monako

Niedzielny wyścig był jedynie daniem głównym poprzedzonym tuzinem przystawek. Pora na ich skosztowanie.

Weekend w Monte Carlo obfitował w tyle imprez, sesji zdjęciowych i nie wiadomo czego jeszcze, że ciężko jest nam to wszystko ogarnąć. Dlatego bądźcie wyrozumiałe jeśli w pewnym momencie artykuł przybierze formę wrzucanych stąd i zewsząd zdjęć przerywanych wstawkami ooo, ach, patrzcie na to, oessu, omg, mhm, grr, hot!, jeszcze to, mrr, nico rosberg.

Zaczniemy od sesji Sebastiana Vettela, Jaime Alguersuari'ego i Marka Webbera dla Pepe Jeans, o której wspominałyśmy już w piątek. Z grubej rury, bez brania jeńców, mamy dziś dla Was trochę więcej:

Sebastian i Jaime utworzyli nam tu znienacka sesyjny dream team, a jeśli chcecie zobaczyć więcej, mamy też dla Was panów w ruchomym obrazku:

 

Trwającym aż pół godziny (miłego wieczoru) dlatego zanim weźmiecie się za oglądanie, zostańcie jeszcze z nami, bo to wcale nie koniec bonusów. No bo przecież dla Pepe Jeans pozował jeszcze Webbo:

Efektu końcowego tych sesji możemy nie przeżyć.

Tymczasem Buttmilton również się w Monako napozował, nie wiemy po co i dla kogo, ale Lewis ma kardigan a Jenson jest piękny:

GETTY IMAGES/Vladimir Rys

GETTY IMAGES/Vladimir Rys

Gwoździem programu był oczywiście piątkowy charytatywny pokaz mody, w ramach którego po wybiegu już tradycyjnie przespacerowało się kilku kierowców. Cała ferajna prezentowała się tak:

Dzięki wspólnemu zdjęciu możecie przyjrzeć się dokładnie i odpowiedzieć na pytanie który z formułowców prezentuje się najlepiej w roli modela oraz dlaczego jest nim Nico Rosberg. A oto odpowiedź:

Musicie przyznać, że zaskakująco dobrze na wybiegu pomyka sobie nasz Sergito:

Oraz, tu bez żadnych zaskoczeń, drogi Witold:

Zmęczony wcześniejszym pozowaniem Buttmilton wybiegu nie uraczył, ale za to przybył na imprezę w roli gości. Przed Wami Buttmichilton:

GETTY IMAGES/Paul Gilham

Po dużo, dużo więcej ze wspomnianych eventów zapraszamy do naszej galerii, my tymczasem dziękujemy za wkład w artykuł nieocenionym paniom tumblerkom: f1-show ( margof1 ), fuckyeahf1drivers (Zet ), nailinhand , f1juice ( Stęskniona ) oraz fuckyeah-formula1 ( paddock_girl ).

ruby blue

Więcej o: