W tygodniu bliższego poznawania naszych siatkarzy, przyjrzymy się teraz Pawłowi Zatorskiemu

Rozentuzjomowanego oglądania szczypiorniaka tym razem zabraknie, ale przyjmujący Skry Bełchatów zatroszczył się o niej mniej interesujące niespodzianki.

Z godną pochwały inicjatywą wyszła oficjalna strona mistrza Polski, która przez najbliższe tygodnie publikować będzie krótkie ankiety personalne swoich zawodników. Ankiety może  krótkie, ale za ich sprawą wyjawione mogą zostać całkiem interesujące sprawy. Pojawia się, między innymi, (pod honorowym patronatem Ciach) pytanie o ulubioną potrawę oraz takie zagadnienia jak ulubiona drużyna piłkarska, książka, film czy wykonawca muzyczny.

By dowiedzieć się, jak na te pytanie odpowiedział Paweł Zatorski, zajrzyjcie koniecznie na stronę Skry Bełchatów (gdzie tymczasem pojawiła się również ankieta Radka Wnuka), my zaś przywołamy odpowiedzi, które najbardziej nas zaintrygowały.

A mianowicie, na trzy ostatnie pytanie o treści: "Postać, która inspiruje", "Największa osobowość w świecie sportu" oraz "Najsłynniejsza spotkana osoba", Zatorski znalazł jedną odpowiedź, uwaga: Michał Bąkiewicz.

Hmm. Chyba o czymś nie wiemy.

Więcej o: