No dobra. To co sądzicie o tej sukience?

A dla wszystkich, którzy chcieliby nam zarzucić zbaczanie z tematu mamy tylko dwa słowa: David Beckham.

No, może cztery: David i Victoria Beckham.

GETTY IMAGES/WPA Pool GETTY IMAGES/WPA Pool

Królewska para sportu, mody i pieniędzy zaszczyciła bowiem swoją obecnością królewski ślub księcia Williama (czy jest ciachem?) i Kate Middleton. Jak arcy-słusznie zauważyły kolżenaki z najlepszego bloga o moodzie na jaki kiedykolwiek trafiłyśmy :

No właśnie. A oprócz tego, że spędziłyśmy cały wczorajszy dzień na wspominaniu najlepszych meczów Legii z Widzewem marnowaniu chusteczek, pochliypywaniu, wchłanianiu lodów o smaku Princessy orzechowej (no co, "Princessy" ;)) puszczani w kółko tej piosenki...

...tworzeniu rankingów książąt z bajek Disneya (and the winner is... Książe Eryk z "Małej Syrenki"), to zastanawiałyśmy się też w jakiej to kreacji pojawi się Victoria Beckham Panna Młoda. Oto odpowiedź:

Co Wy na to? Bo my jesteśmy zachwycone. Delikatna, klasyczna, nawiązująca do jalepszych tradycji (Grace Kelly) a jednocześnie na wskroś nowoczesna. No i od Alexandra McQueena. Kate wygląda cudownie, czarująco, uroczo i zachwycająco, przy czym powtórzenie tych samych epitetów w odniesieniu do Williama przychodzi nam z trudem. Zawsze myślałyśmy, że to typowy Prince Charming, całkiem niezły obiekt westchnień dla tych biednych dziewczynek, które z jakichś niezrozumiałych powodów nie interesują się sportem, wczoraj jednak okazało się, ku naszemu zdumieniu, że nie każdy mężczyzna wygląda dobrze w mundurze, ale za to każdy chyba wygląda perfekcyjnie w garniturze, fraku, jaskółce, i tym podobnych. Więc choć wiemy, że z tradycją się nie dyskutuje, to mimo wszystko nowożeńcom dedykujemy więc Pieśń Garniturową Barney'a Stinsona:

A Wasze opinie?

Więcej o: