Trenera Anastasiego wieczorek zapoznawczy

Jeszcze nie opadł kurz po wczorajszych powołaniach, a trener już wyjawia swoje plany na pierwsze dni majowego zgrupowania.

Z tym wieczorkiem zapoznawczym jak zwykle poniosła nas fantazja, ale rzeczywiście, włoski szkoleniowiec pierwsze dni zgrupowania przed Ligą Światową planuje przeznaczyć na bliższe poznanie swoich nowych podopiecznych.

- Wszystko zaczynamy od zera. Pierwsze dni obozu będą przebiegały bardziej na poznawaniu siebie. Ja nie znam siatkarzy, a oni mnie. Musimy dotrzeć do siebie, a to na pewno zajmie nam trochę czasu. Dlatego nawet wspólne picie kawy będzie dla mnie bardzo istotne - powiedział Anastasi.

Czyli jednak, wieczorek zapoznawczy? Niekoniecznie. Owszem, zgrupowanie rozpocznie się w czwartkowy wieczór (4 maja) od wspólnej kolacji, ale Anastasi ma w planach raczej wnikliwą obserwację aniżeli integrację.

- Zwykłe zachowanie przy stole, czy rozmowy w grupkach wiele mi już powiedzą. Chcę chłopaków obserwować w każdej sytuacji. To nasze pierwsze spotkanie w takiej grupie, dlatego trudno mi cokolwiek przewidzieć. Sam jestem ciekaw, jak to będzie - dodał Włoch.

Panie trenerze, radzimy trzymać się z dala od autokaru.

 

A całość rozmowy z Anastasim możecie przeczytać na sport.pl .

Więcej o: