Biczfejs dnia: Jego Wysokośc Bobby K

Oraz wybranka jego serca, nieco w tle. I same już nie wiemy, czy ten królewski biczfejs jest pretekstem do wrzucenia nieco nieświeżego już newsa o wyjściu Roberta ze szpitala, czy nieco nieświeży już news o wyjściu Roberta ze szpitala jest tylko pretekstem do pokazania tego królewskiego biczfejsa.

A biczfejs jest iście królewski, rasowy, klasyczny i z najwyższej półki, ale przecież nasz Bobby sroce spod ogona nie wypadł i mimiczne abc każdego ciacha nie jest mu obce. W połączeniu ze spojrzeniem pt. "przychodzę po ciebie i zjem twój mózg, albowiem pozostali trzej Jeźdzcy Apokalipsy są tu całkowicie zbędni" robi piorunujące wrażenie, zwłaszcza dyskretnie podkreślone mimicznym eche wspomnianej już wybranki.

A co do samego wyjścia ze szpitala, które stanowiło dla nas miłą niespodziankę świąteczną, nastąpiło bowiem szybciej niż zapowiadały prognozy.

- Ważne było to, by po ponad dwóch miesiącach wrócił do domu. Obecnie błyskawicznie przechodzi wszystkie etapy i dlatego pozwoliliśmy mu, by odpoczął kilka dni- powiedział Ricardo Ceccarelli lekarz Roberta. Ceccarelli dodał także, że w połowie wakacji powinno być wiadomo, czy Kubica będzie mógł wrócić do wyścigów.

A gorące podziękowania za zdjęcie Roberta kierujemy w stronę ilovejudo !

Więcej o: