Poświąteczny Raport Specjalny: łzy, Hugo Boss i języczek

Czyli święta, świętami, pożyczania króliczego ogonka od Toma Hilde, pożyczeniem króliczego ogona od Toma Hilde, ale Ciachoczytelniczki nie próżnują i zasypują naszą skrzynkę różową nowiną.

*** Caroline od razu zaprasza na kolejny (po tym z naszym przyszłym teściem Jaime'm seniorem ) odcinek z cyklu 'rodzina Alguersuarich' zapoznając nas z kolejną gałęzią tego szlachetnego rodu pięknookich, z uwiecznioną za pomocą oczywiście, a jakże by inaczej, słitaśnej foci.

Oto siostra Jaime, która, co ciekawe, ma na imię Marta, tak samo jak jego dziewczyna. Przez moment wprawiło mnie to w konsternację i pomyślałam nawet, że Jaime zmienił stan cywilny. Na szczęście dla nas, wszystkich różowych fanek Jedynego Króla Twittera okazało się, że nie. Alarm odwołany! :)

Dopiero przed pięciom sekundami poznałyśmy Martę, ale jesteśmy prawie pewne, iż ma ona podobne do naszych poglądy na temat słitfociarstwa swojego braciszka. Jedna mina, a mówi tak wiele.

*** Apropo zaś wyrazów twarzy, które mówią więcej niż tysiąc słów ziga podczas czasochłonnego krążenia po internecie natrafiła na prawdziwe perełki, które zwą się:

a) biczfejs Bartka Kurka, który chyba jeszcze nigdy nie miał w sobie tyle biczfejsowatości w towarzystwie odzianych w obciachowe czapki kolegów.

oraz b) "Zbigniew B. w bardzo gustownie dobranym kapturku ;]" Przy czym gustownie znaczy: "zarezerwujcie sobie dobre pięć minut swojego wolnego czasu dzisiaj na nabijanie się z niego"

*** Nasz dobry humor i niecodzienne rozbawienie jednak z prędkością światła rozwiewa Aga swoją wiadomością i jednymi z najsmutniejszych ruchomych obrazków w ostatnim ćwierćwieczu

"Cześć,

jak wiadomo, Manuel Neuer dzis ogłosił na specjalnej konferencji, że odchodzi z Schalke. Decyzję ogłaszał ze łzami w oczach, głos mu drżał - opuszcza ukochany klub, któremu kibicował od dziecka. Ale lubimy wzruszonych twardzieli, prawda?"

REUTERS/WOLFGANG RATTAY

Lubimy, lubimy, nawet jeśli tak jak w tej chwili Manuel Nauer są winni nieprzewidywanej powodzi zafundowanej naszej klawiaturze.

Skubaństwo, chyba coś właśnie wpadło nam do oka. Tak, to na pewno przez to.

*** Rozpraszając jednak swoją uwagę od szklistego wzroku Manu, Ly;) wzięła wiosenna tęsknota a skokami i czuje się zobowiązana zafundować nam sentymentalną podróż do zimowych podniet i przedstawić jeden bardzo intrygujący filmik, o którym pisze:

"To jest bardzo ciekawy filmik z udziałem Bjoerna Einara Romoerena, w sumie bardzo nie wiem o co w nim chodzi, ale wiadome jest, że tańczy na nim z Bjoergen.:)"

Na co komu sens całego filmiku jeżeli jest różowa koszula, fruwanie w powietrzu i Bjorn Einar Romoren? Choć z drugiej strony nawet i to nie przeszkodziło nam w przeżyciu jednego z większych "WTF??!!!!" w tym miesiącu.

*** Ah, Jens, co my z Tobą mamy? Jedno seksowne zdjęcie, drugie seksowne zdjęcie, piętnaste seksowne zdjęcie. Ile można? Czy nasze wrażliwe na piękno serca, a także nie pozostające dłużne ślinianki są w stanie wytrzymać numer szesnasty i siedemnasty, w roli których występują nowe plakaty reklamujące Hugo Bossa Day&Night dostarczone do nas przez Zet ? Nie wiemy, ale mamy to gdzieś, TO jest warte znacznie więcej niż seria wizyt u kardiologa. TO wygląda tak:

Dziękujemy, dobranoc.

*** Poświąteczna rozgrzewka nie ominie również waszych szarych komórek i wycieczek w czasie. Justinerico sponsoruje nam poszukiwania Wally'ego, które jeszcze nigdy nie zawierały tyle gołych klat.

embed

W ramach podpowiedzi zdradzimy, że chodzi o chłopca z prawej strony, a przymiotniki "mały" i "słłłłłłłłodki" wciąż są w jego wypadku aktualny i najprawdopodobniej będą również przez następnych kilka lat.

*** "Musicie mieć tego gifa !" zatytułowała swojego maila ola1980lala i musimy szczerze przyznać, iż nie za bardzo wierzyłyśmy w prawdziwość tego stwierdzenia, iż jeden ruchomy obrazek jest nam aż tak niezbędny do życia...aż nie ukazała się naszym oczom jego zawartość, a języczek rozkładającego na łopatki Afellaya do reszty nie zawładnął wyobraźnią.

Różowego tygodnia!

wybrała: Marina

Więcej o: