Reprezentacja Niemiec zamieszka w Gdańsku

Nie na stałe niestety, a na kilka czerwcowych tygodni w przyszłym roku, bowiem Loew Miserables wybrali to właśnie piękne miasto na swoje oficjalne centrum pobytowe, powodując, że redaktorka rybka właśnie oficjalnie rozpoczyna poszukiwania kwatery w Trójsmieście na czerwiec 2012. Jakbyście coś wiedziały - wiecie gdzie pisać.

Redaktorka jest zresztą leciutko rozczarowana - - po cichu liczyła, że jej malutkie rodzinne miasto, które jakimś cudem załapało się na listę oficjalnych centrów pobytowych zostanei wybrane przez Schweiniego i kolegów, i oczyma wyobraźni widziała już Mesuta przechadzającego się ****(ochrona danych osobowych)ską promenadą, Poldiego kupującego lody w jej ulubionej cukierni, czy Manuela Neuera wykupującego zapas Nutelli z miejscowych delikatesów. Marzenia jednak, jak to marzenia - rozwiały się jak sen, a Niemcy wybrali Gdańsk, i w zasadzie nie ma się czemu dziwić - piękne, nadmorskie miasto z tradycjami bogatych kontaktów polsko - niemieckich (i wcale nie chcemy żeby to brzmiało ironicznie).

Choć nie jest to jeszcze do końca ustalone, piłkarze zamieszkają prawdopodobnie w w pięciogwiazdkowym hotelu Dwór Oliwski, pod którym warto już teraz ustawiać stanowiska operacyjne: aparaty, zeszyty na autografy, siatki na motyle, sidła.

Niemiecka reprezentacja odwiedziął także kompleks sportowy gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, który ma być wykorzystany jako dodatkowa arena treningowa. Z kolei hala uczelni ma służyć jako centrum konferencyjne. Niemcy analizowali również czas i sposób dojazdu z tych miejsc na lotnisko i stadion PGE Arena Gdańsk, a my, czytając i pisząc o tym wszystkim nie możemy się wprot doczekać przeyszłego lata. I z tego niedoczekania prezentujemy Wam obłędne zdjęcia Bastiana nadesłane przez kropkę_16. Wierzymy, że ma to jakiś związek z niniejszym artykułem.

Więcej o: