David Beckham: żyje, ma się dobrze, wygląda niesamowicie

Czyli właściwie tak jak zwykle, okazuje się jednak po raz kolejny, że jeżeli w ogóle może istnieć coś bardziej seksownego niż klata Davida Beckhama będzie to David Beckham w nerdowskim sweterku i hipsterskich okularach. I nagle okaże się, że nie ma nic intensywniej pociągającego niż takie właśnie okulary.

Możliwość oglądania Davida w nieznośnie zachwycającym, boleśnie piękny anturażu z lat pięćdziesiątych, tudzież ustylizowanego na Dona Drapera (BTW: wielkie ciachooooooooo <3) z serialu Mad Men, zawdzięczamy wiosenno-letniej edycji magazynu poświęconego modzie męskiej "Fantastic Man". No cóż, bardziej fantastycznego mana nie mogli sobie znaleźć. I nigdy chyba nie zgadzałyśmy się tak bardzo z Victorią:

A mówiąc o Victorii i wyglądaniu fantastycznie, to na Kickette podpatrzyłyśmy , że Królowa Wszystkich WAG opanowała sztukę wyglądania perfekcyjnie nawet w średniozaawansowanej ciąży, a poza tym, czy mówiłyśmy Wam już, że najmłodsze Beckhamiątko będzie płci żeńskiej? Nie możemy się doczekać...

Więcej o: