Czego w śniegu szuka Tom Hilde - rozwiązanie

Zobaczmy co przyniósł prawie tydzień poszukiwań. Nowego konkursu również nie poskąpimy.

Jeśli o pytanie konkursowe idzie, przyznamy, że my same poszłyśmy w wątek detektywistyczny i stwierdziłyśmy, że Hildziak powrócił na miejsce zbrodni by odnaleźć jakiekolwiek poszlaki w sprawie napadu, którego sprawcy nie udało mu się wówczas zidentyfikować.

Wy natomiast, po ujawnieniu informacji, iż nagrodą będzie zdjęcie Sandry Schlierenzauerowej bez makijażu, w większości wybierałyście wariant zakopywania przez Hildziaka w śniegu owego zdjęcia, Sandry Schlirenzaurowej, Gregora albo siebie samego ze strachu przed ujrzeniem fotografii.

Prawda leżała jednak tuż pod powierzchnią, w z pozoru prostej, ale pomysłowej i oryginalnej wypowiedzi hohi, która uznała, iż:

"Tom szuka w gruncie rzeczy .. :):)"

Brawo nasza droga! Nie wiemy czy nagroda Cię ucieszy, ale oto i ona. Sandra Schlierenzauerowa bez makijażu:

Tadam.

Siłą rzeczy dotarły do nas Wasz krytyczne głosy wobec nagrody konkursowej, by zrekompensować zatem Wasze staranie i docenić niektóre naprawdę fajne propozycje, mamy dla Was wszystkich nagrodę pocieszenia:

embed

Ukontentowane?

Jeśli tak, to z czystym sumieniem przejść możemy do nowej zagadki. Uwaga: co właśnie zobaczyli/przeczytali na poniższym zdjęciu Tom Hilde i Anders Jacobsen?

Od razu powiemy, że nie, nie była to Sandra Schlierenzaurowa bez makijażu. Ani Martin Schmitt w stroju kucharza.

Do wygranie zdjęcie Toma Hilde przebranego za Króliczka Playboya. Jeśli już znacie - bez obaw. Nasze archiwa pęcznieją od potencjalnych nagród.

A za zdjęcie Sandry i Gregora dziękujemy serdecznie Arsenium . BER molestujący Hildziaka to z kolei prezent od bliss .

ruby blue

Więcej o: