Kolejny skoczkowy muzyczny talent ujawniony

Dziś do orkiestry dołącza skrzypek i akordeonista. W jednej osobie.

Przypomnijmy, że w składzie naszego zimowego zespołu mamy już grającego na gitarze Thomasa Morgensterna, perkusistę udzielającego się okazjonalnie na różowej gitarze , Toma Hilde oraz norweski boysband odpowiedzialny za oprawę choreograficzną pod batutą Andersa Jacobsena. Wygląda na to, że kolejny z członków boysbandu owego będzie musiał godzić obowiązki tancerza i instrumentalisty, a że potrafi grać na dwóch instrumentach, poprzeczkę stawia przed sobą niezwykle wysoką. Cała szczęście, poziom jego umiejętności ani trochę nie odstaje nieporadnością od reszty naszych muzyków. Chłopcy z Andersem Bardalem - bo o nim mowa - powinni zgrać się zatem bez problemu.

 

Anders Bardal skrywa chyba nie do końca przez nas dostrzeżony potencjał osobowościowy - stwierdzamy. A jak to trafnie ujęła osoba komentująca filmik na You Tubie, "I like TH sitting on the backround like a smiling decoration? :P "

Materiał jest może części z Was już znany, bo pochodzi z kanały YouTubowego zawierającego absolutne perełki z życia norweskich skoczków, niektóre już zresztą u nas gościły i nie wiemy jakim cudem ostałyśmy się w niewiedzy na temat istnienia dzisiejszego Bardala i całej reszty. Jeśli również powielałyście nasz błąd, udajcie się na wspomniany kanał w te pędy. My za przypomnienie o jego istnieniu dziękujemy Piegusce , która podesłała nam filmik z pierwszymi sekundami wprawiającymi nas w osłupienie miesiąca.

 

Ekhm.

Więcej o: