Kup sobie bilet na Euro 2012!

Zakrzyknęły ciacha tabloidalną poetyką i tonem małego gazeciarza w za dużej czapce, jakby to było takie proste. Tymczasem proste to wcale nie jest.

I nie chodzi oczywiście o to, że za możliwość oglądania Torresów, Schweinsteigerów czy chociażby LEwandowskich tego świata trzeba będzie słono zapłaćić - to by było jeszcze pół biedy, Cały problem polega na tym, że jak zwykle w takich przypadkach, procedura zakupy biletów jest niezwykle zawiła i poziomem skomlikowania przypomnian poszukiwanie zaginionej Arki, tudzież pokonanie smoka i uwolnienie księzniczki.

Sprzedaż rusza dzisiaj, o godzinie 16.00. Bilety zamówić tylko przez stronę www.uefa.com . Czasu jest niewiele - tylko do 31 marca 2011 r. Koledzy ze sport.pl przygotowali szczegółowy poradnik, jak krok po kroku nabyć papierowy przedmiot pożądania. Najpierw trzeba się zarejestrować w Portalu Biletowym UEFA, teraz należy jeszcze wypełnić formularz biletowy. Ceny wahają się od 30 do aż 600 euro, w zależności od rodzaju biletu, miejsca, poziomu rozgrywek. UEFA przygotowała dla nas aż pięć pakietów wejściówek. Jeśli ilość chętnych przekroczy liczbę dostępnych wejściówek - odbędzie się losowanie. TO co Dziewczęta, do bogeu, gotowe start?

Więcej o: