Formułowe podsumowania: testy w Barcelonie

W których opowiemy o kolejny krzepiących gestach solidarności z Bobbym, tajemniczych absencjach, uśmiechach i wielu innych rzeczach.

Jenson, powiedz Państwu, czy będzie dziś coś u nas o wynikach testów?

embed

Oczywiście, że nie. Tyle równie ważnych kwestii mamy tu przecież do omówienia! Zaczniemy oczywiście od Bobby'ego, o którym pamięta nie tylko ekipa Lotus Renault, ale również organizatorzy testów, którzy przy wjeździe na tor w Barcelonie zamieścili taki oto billboard:

Zdjęcie podesłały nam Zet oraz aniyan , a pierwotnie pochodzi ono z twittera Heikki Kovalainena, który wie doskonale jak wkupić się w nasze łaski.

Wracając zaś do zdjęcia głównego, czy również zauważyłyście, że kogoś na nim brakuje? Na temat absencji Brodatego Nicka mamy dwie teorie:

a) Brodaty Nick robił zdjęcie.

b) Brodaty Nick czytał w tym czasie ze złością swój kontrakt, w którym wedle najnowszych doniesień znajduje się klauzula zezwalająca Robertowi Kubicy na zastąpienie Niemca w dowolnym momencie sezonu 2011. Możemy odetchnąć z ulgą i postarać się zrobić coś z niesprawiedliwą i irracjonalną antypatią względem Brodatego Nicka. (Musimy?)

Wróćmy tymczasem do barcelońskiego padoku. Bo widzicie dziewczęta. Los, niuanse męskiej urody i Ciacha bywają przewrotne. Niekiedy wpisujesz się w zasadę "Im bardziej wyglądasz jak bezdomny, tym bardziej nam się podobasz":

Š DAVID EBENER/DPA/CORBIS/David Ebener

"Im bardziej hipnotyzujące jest twoje spojrzenie, tym po dłuższym upływie czasu zauważymy, że masz dziurę w balaklawie":

Niekiedy zaś jesteś Fernando Alonso, którego reguła Nico Rosberga absolutnie nie dotyczy, ale wystarczy tylko odrobina dobrej woli, nożyczek, golarki i Festiwalu Muzyki Włoskiej w San Remo, na którym jesteś gościem specjalnym (ale nie wykonujesz utworu muzycznego - dodajmy) by prezentować się bardzo dobrze:

GETTY IMAGES/Daniele Venturelli

W jeszcze innych przypadkach jesteś po prostu Jensonem Buttonem i absolutnie nic nie może ci zaszkodzić:

AFP/GETTY IMAGES/JOSEP LAGO

Podczas gdy Mark Webber przyglądał się temu wszystkiemu z enigmatycznym uśmieszkiem na twarzy...

GETTY IMAGES/Mark Thompson

Sebastian Vettel wyniósł kącik zdjęcia z rurą na kolejny poziom:

I tak zakończyły się testy w Barcelonie. W roli Barcelony wystąpiło miasteczko Montmelo, niedaleko Barcelony.

ruby blue

P.S. Za zdjęcie ocząt Jaime dziękujemy serdecznie Lindzie .

Więcej o: