Ubierz sobie Buttmiltona

I poubolewaj razem z nami, że w tytule zamiast "ubierz" nie możemy napisać "rozbierz".

Ale niestety, fakty są nieubłagane. Jest zima, jakieś trzysta na minusie na zewnątrz, wiatr wydziera dziury w policzkach, a życie jest złe. Co nie zmienia faktu, że zabawa którą chcemy Wam dziś zaproponować, jest ciekawa. Proponować będziemy nie tyle my, co McLaren do spółki ze swoim wieloletnim partnerem biznesowym, Hugo Bossem. Za ich sprawą będziecie mogły zabawić się w projektantki i stworzyć model kombinezonu, w którym Buttmilton zasiądzie do bolidu. Jury konkursu wyłoni kilka najlepszych projektów, które panowie będą zakładać na kwalifikacje do kolejnych wyścigów (poza pierwszymi czterema), a ten jeden jedyny najcudowniejszy Lewis i Jens założą na finałowy wyścig sezonu. Wszystkich zainteresowanych konkursem zapraszamy na stronę Hugo Bossa . Więcej szczegółów oraz zajawkę działania programu do projektowania znajdziecie w filmiku poniżej:

 

Cytując klasyka , make us proud.

A że absolutnie nie można zmarnować okazji kiedy w tekście pojawiają się obok McLaren i Hugo Boss bez pokazania efektów współpracy firm, poniżej przedstawiamy jej najnowsze owoce sprezentowane nam przez Zet .

Zapraszamy Was również do naszej galerii, gdzie znajdziecie nieco starsze, ale nie mniej zniewalające wcielania Buttmiltona razem i osobno dla Hugo Bossa. Jens, pokaż Państwu:

Więcej o: