Kącik tenisowy, czyli Ciacha dają się skorumpować

Czyli kilka ujęć klaty Andy'ego Murraya, jedna smutna wiadomość, dwie fajne reklamy z Federerem, i niespodzianka, albowiem nie tylko Pique ma dzisiaj urodziny.

Zaczęło się od porannego maila od Marzeny:

"Wiem, że zwykle powinno się pisać z jakimiś fajnymi ciekawostkami, ale ja dzisiaj wyjątkowo pytanie mam. I to jeszcze do pana, który nieciachowy troszkę jest. Mianowicie, macie jakieś informacje o tym, czy Andy Murray nadal spotyka się z panną Sears? Jako... Hm, nie nazwałabym tego łapówką... Jako podarek za informowanie o tym, co w sporcie jest najistotniejsze załączam mały przewodnik "Andy Murray bez koszulki wczoraj i dziś" :)"

No więc, czy Wy nie dałybyście się przekupić takim czymś?

JOHN NGUYEN

Nawet w wersji: "kiedy byłem młody dziwne rzeczy działy się na mej głowie, ale klatę i tak miałem fajną":

A już zwłaszcza w wersji "photoshop przyjacielem Ciacha, a czarno-białe zdjęcie reklamowe to już w ogóle"

Niestety wyniki naszego małego śledztwa jakie podjęłyśmy w wyniku tej ekshibicjonistycznej łapówki nie były zbyt wesołe: tak, Andy cały czas jest z Kim Sears, mimo chwilowego rozstania w 2009 roku, co więcej, Kim w wywiadach przebąkuje coś o małżeństwie... teraz nam głupio droga Marzeno, że najpierw skonsumowałyśmy wizualnie Twego Andy'ego, a teraz przynosimy taką złą nowinę, ale może pocieszą Cię (i resztę Ciachoczytelniczek) reklamy z Federerm w roli głównej , nadesłane nam przez Adrenalajnę . Wprawdzie nie są już pierwszej świeżości, ale co Fed, to Fed, a nam szczególnie podoba się równanie Federera:

... i jego ciężka praca...

No dobrze, to teraz najważniejszy punkt programu:

No to jak Safin, to już chyba wiecie o co chodzi - dziś urodziny ma nie tylko nasz drogi Pikuś, ale także nasza ukochana Olalla , która odeszła od nas kiedyś, w siną dal, zabierając ze sobą westchnienia do Marata i porzucając Ciachoredkatorki na pastwę losu. Ollalu! Gdziekolwiek popijasz teraz te swoje drinki z palemką w promieniach egzotycznego słońca - a wierzcie nam, ona naprawde przebywa w miejscu, gdzie słońce jest egzotyczne a drinki z palemkami płyną strumieniami - wiemy, że pewnie dostałaś dzisiaj już z tysiąc nagich Maratów, ale ten jest nasz, szczery od serca...

Wszystkiego najróżowszego!

Twoje Ciacha

Więcej o: