Wielkie rozwiązanie szczypiorniakowej zagadki!

Zgodnie z naszymi przewidywaniami, poprawne zidentyfikowanie delikwenta na zdjęciu z podstawówki sprawiło Wam wiele problemów.

I wcale Wam się nie dziwimy, bo my samy wiedząc kogo mamy znaleźć na zdjęciu, nadal miałyśmy wątpliwości. Wy tymczasem nie oszczędziłyście chyba żadnego chłopca ze zdjęcia, posądzając każdego po kolei o bycie reprezentantem Polki w piłce ręcznej. Ba, wśród Waszych propozycji pojawił się nawet Bogdan Wenta, a nawet kandydatury z innych dyscyplin! Postanowiłyśmy w związku z tym ulżyć Waszej niewiedzy, zdradzając częściowe rozwiązanie zagadki w naszej relacji z meczu Polska - Węgry.

Ale nawet wyjawienie, że osobą poszukiwaną na zdjęciu jest Grzegorz Tkaczyk nie ukróciło wszystkich spekulacji. Jak na złość połowa osesków ze zdjęcia ma blond włosy, a jak wiadomo, często słomiany blond u dzieci ewoluuje w swą ciemniejszą postać w życiu dorosłym. Zawęziwszy grono podejrzanych do dwóch osób, upewniłyśmy się ostatecznie u malagi , która owe zdjęcie nam nadesłała, i oto jej fachowa i ostateczna ekspertyza:

Ta-dam!

ruby blue

P.S. Redaktorka przeprasza za okropną i żenującą wpadkę językową. Za dużo kryminałów i poniedziałków.

Więcej o: