Irina Shayk i Sara Carbonero najseksowniejsze na świecie

I mamy naprawdę bardzo sprzeczne uczucia w związku z tym, i nie tylko dlatego, iż określenie "najseksowniejszy na świecie" rezerwowałyśmy do tej pory raczej dla ich chłopaków.

Mamy uczucia sprzeczne, oscylujące na granicy zadowlenia, cichej satysfakcji, dziwnej dumy, złości, zazdrosci i zniechęcenia. Zadowlenia i cichej satysfakcji bo jednak na szczycie listy sporządzonej przez magazyn DT Lux, a która obejmowała 50 kobiet z najrożniejszych "profesji" i zakątków życia publicznego znalazły się dwie dziewczyny piłkarzy, co jakoś bardzo zahacza o nasze różowe poletko. Po drugie, jedna z nich jest dziennikarką sportową, i choć na co dzień bardzo jej zazdrościmy lepszego miejsca pracy, to teraz jednak odczuwamy coś na kształt zawodowej dumy. Po trzecie, Irina jest może i modelką, dla nas jednak jest przede wszystkim dziewczyną Cristiano Ronaldo, znowuż więc odczuwamy pokrętne zadowolenie z doecenienia przez opinię publiczną dobrego gustu naszego Krysia.

Aczkolwiek z drugiej strony nie możemy się oprzeć lekkiemu uczuciu zazdrości, zwłaszcza jeśli chodzi o Najseksowniejszą Pizzę na Świecie, której wszystko się tak dobrze układa, począwszy od tego, iż spędza wakacje za bramką Casillasa, jest przez niego całowana na oczach milionów , nikt prócz nas nie zauważa jej brzydkich butów i w dodatku jeszcze... no, same wiecie co . A możeby ją tak polubić? Co Wy na to? Tak, tylko rzucamy niezobowiązujący pomysł... Na pewno problem z jego zaakceptowaniem miałaby Paula , która lamentuje nam z rana:

"Trudno mi w to uwierzyć. Bez większych emocji wchodzę na stronę internetową Królewskich a tu szok ! Nie wiem kto robił tą listę i na co zwracał uwagę i jak to możliwe, że pierwsze dwa miejsca zajmują Irina Shayk i Sara Carbonero. Ta pierwsza, nie oszukujmy się moim zdaniem nie jest specjalną pięknością, ale widocznie Cristiano jest nią zachwycony. A Pizza? Której przydały by się zajęcia z dobrego wychowania i kurs malowania oczu. Okej może te zdjęcia nie są najpiękniejsze ( ok, może i specjalnie wybrałam takie) ale to nic nie tłumaczy. Jak taka Pizza mogła wygrać z np. Jessiką Albą czy Scarlett Johansson?"

Sara i Irina pokonały 48 rywalek, wśród których były takie piękności jak Milla Jovovich, Olivia Wilde, Jessica Alba czy Scarlett Johansson. Nasza trzecia ''ukochana''-domniemana WAG Shakira znalazła się na odległej 38. pozycji. a dziewczyna Diego Forlana - Zaira Naira (naprawdę próbujemy się nie śmiać pisząc to imię i nazwisko) na 32. Łyżeczka miodu w beczce dziegciu?

PS. Na wizualne pocieszenie - zilustrujemy sobie dwójkę zwycięzców. Bo kto nam zabroni?

Więcej o: