Jeszcze więcej Bartmana i Kubiaka w wydaniu galowym

A swoją drogą, to już chyba najwyższa pora dla wymyślenia jakiejś zgrabnej nazwy dla tego bromancu, nie sądzicie?

W międzyczasie mamy dla Was dwie zalinkowane przez magdę relacje wideo z galowego weekendu polskiej siatkówki z udziałem Zibiego i Michała. Ten pierwszy gościł na uroczystości wręczenia nagród "Gwiazdy Dobroczynności", gdzie odebrał statuetkę w imieniu polskiej reprezentacji. Przy tej okazji dziennikarze internetowej telewizji lookr.tv poprosili go o podsumowanie roku w siatkówce oraz spytali o wrażenia z gali. Z tymże teraz jesteśmy w małej konfuzji, bo nagranie rozmowy opatrzone jest podpisem "Siatkarskie Plusy" podczas gdy cały czas byłyśmy święcie przekonane, że Bartman gościł na wspomnianej gali "Gwiazd Dobroczynności". Hmm. Więc albo Zbyszek zaliczył dwie imprezy, albo, albo, no dobra, mniejsza z tym. Bartmana w garniturze, jak zawsze elokwentnego, wygadanego i ożywiającego się przeuroczo na wzmiankę o Kubiaku zobaczyć możecie tutaj .

Sam Michał również wypowiedział się przed kamerami lookr.tv, gdzie skomentował swoje wyróżnienie i szanse Politechniki w lidze. Zupełnie nie wiemy dlaczego jest jednak przy tym taki jakiś smutny, spięty i robi dziwną rzecz z ustami. Co zobaczyć możecie tutaj .

Czegokolwiek z ustami by nie robił, nadal jednak w konfrontacji wydań galowych dwójki przyjaciół, Michał bije Zibiego na głowę. Podzielicie naszą opinię?

Więcej o: