Usiądź spokojnie. Oddychaj. Rafael Nadal dla Armaniego

Zapomnijcie o ręczniku.

Spokojnie. Oddychaj. Potrzbujesz wody? Policz do dziesięciu i odpręż się. W końcu to nic takiego. To tylko Rafael Nadal w reklamie Armaniego. Tak, w tej reklamie Armaniego, po której David Beckham zyskał swój złoty przydomek , Victoria przeistoczyła się w samuraja , Cristiano Ronaldo zmusił pokojówkę do kleptomanii , i zdjęcia z której znalazłyby się prawdopodobnie na liście pięciu rzeczy, które zabrałybyśmy na bezludną wyspę. No już, spokojnie. To tylko kilka zdjęć. Za które podziękowania należą się Dominice. Bardzo, bardzo gorące podziękowania.

(Trzy godziny, dwa zdjecia, cztery różowe drinki i kilka kropel waleriany później)

Ej, ale wcale nie wiemy czy jesteśmy takie zadowolone, że on zastąpi Cristiano Ronaldo, który zastąpił Beckhama. I właściwie, im dłużej się nad tym zastanawiamy, tym większe mamy wątpliwości. Więc zostawiamy Was z tym estetycznym węzłem gordyjskim. Macie, męczcie się:

AP/Charlie Gray

Update z ostatniej chwili : Wieści o postępku Nadala spływają do nas lawinowo, czujemy się więc w obowiązku podziękować jeszcze: Kasi, Mirze, Natalii (my napiszemy z Tobą list do Armaniego, jak tylko odnajdziesz szczękę i zetrzesz ślinę z klawiatury ;)) i Marcie.

Więcej o: