Szwedzcy piłkarze ręczni chcą Wam coś pokazać

Cóż za mizerna próba wkupienia się w nasze łaski przed czwartkowym pojedynkiem z kadrą Wenty.

Przed meczem z gospodarzami czeka nas jeszcze, co prawda, dzisiejszy pojedynek z Koreańczykami i dzień przerwy, ale my już z trudem powstrzymujemy się od wybiegnięcia w przyszłość do ostatniej grupowej potyczki, gdzie czeka nas zdecydowanie najsilniejszy jak dotąd rywal. To wybieganie w przyszłość naprowadziło nas na pewną interesującą sesję zdjęciową, w której wzięli udział nasi czwartkowi przeciwnicy. Proszę bardzo - nie dość, że sportowcy w Szwecji nie mają żadnych problemów z wystąpieniem w mocno roznegliżowanej sesji, to jeszcze jest to sesja dla magazynu gejowskiego. Jak rozmach, to rozmach. W końcu, jak tłumaczą, w swoim kraju są ikonami zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

- Takie zdjęcia to jest coś. Nasze ciała, spocone i muskularne, są z całą pewnością piękne, a kilku z nas - jak grający twardo Fredrik Petersen ze swoją kobiecą duszą - jest prawdziwymi cukiereczkam i - skomentował dla szwedzkiej prasy kapitan drużyny, Tobias Karlsson. (Ej, on naprawdę tak powiedział, to nie jest losowo wybrany fragment jakiegokolwiek z naszego artykułów. Serio.)

Obejrzyjmy jeszcze "prawdziwe cukiereczki" w ujęciu grupowym:

Lubicie? Dokładniej będzie można przyjrzeć się w czwartek wieczorem. Z tymże, nie oszukujmy się, kto będzie wówczas zwracał uwagę na Szwedów?

Więcej o: