Jenson Button i morze (i norweski sweter)

Pierwsza zasada dodawania punktów do ciachowości w tekście spod ręki ruby blue: jeśli nie jesteś Skandynawem, to przynajmniej go udawaj.

Musimy przyznać, że Jensowi wychodzi to wybornie. Razem ze zdjęciem powyżej zabiera nas wspomnieniem na prom relacji Świnoujście - Ystad,  w uszach wygrywa nam ta piosenka i płyniemy z Jensem płyniemy na koniec świata i o jeden kilometr dalej.

I wtedy się budzimy. Do świata, w którym Jenson Button występuję w reklamie szamponu przeciwłupieżowego. Ech. O tym, że kierowca McLarena został ambasadorem marki Head&Shoulders i nagrał w związku z tym dość przyjemny materiał promocyjny już pisałyśmy, teraz, dzięki Fragoli dowiadujemy się, że powstał również tradycyjny spot reklamowy marki z udziałem Buttona. Tradycyjny jak tradycyjny, bo w wersji francuskiej. Chcecie zobaczyć jak wygląda zdubbingowany Jens?

Ale ostatnia sekwencja, gdzie w grę wchodzi mowa ciała jedynie (czyt. drapanie się po głowie), urocza, nieprawdaż?

P.S. Wygląda na to, że wystąpienie w reklamie szamponu przeciwłupieżowego to etap, który przejść musi w swoim życiu absolutnie każdy sportowiec. Zobaczcie kto jeszcze będzie miał go wkrótce za sobą:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.