Różowy Raport Specjalny: głupie miny, jeden przedziałek pośrodku oraz "+ 9788798456494894564 do wszystkiego"

Czyli opowieść o tym między innymi, jak Mark Webber chwalił się nowym naturalnym futrem, Leo Mssi moczył włosy, a Jaime ucinał sobie oczka. Enjoy!

*** Na dobry początek powracamy do dalszego świętowania urodzin Jacka Wilshere, wczoraj zaczęłyśmy ze zdjęciem "z mopsem na gołej klacie" , dziś zainspirowane przypominamy pełną fascynujących przygód, kilku obciachowych czapek i statystujących uczynnie przed obiektywem, bogatą historię słitaśnych foci. Historię, za którą, cytując blackqueen , która przysłała nam te małe dzieła sztuki: "Jack powinien dostać " + 9788798456494894564 do wszystkiego"

embed
embed
embed

*** A skoro już rzekło się "słitaśna focia", trzeba powiedzieć "Jaime A." Król Twittera nie próżnuje, ba! jest w pełni formy i nie zamierza oddawać swojego tronu bez walki. Tym razem zaszczycił nas klasycznym, pierwotnym wydaniem "foci z rąsi", a nutką artyzmu i pierwotnego charakteru tejże odmiany - z uciętymi oczami, o czym pisała do nas Linda:

Och, ciężkie jest życie króla Twittera.

*** Potężne szoki, pełne niedowierzania okrzyki rozpaczy i wołanie o pomstę do nieba, oto co robią z Ciachoredaktorkami i Ciachoczytelniczkami najnowsze wariacje na głowie Fernando Torresa, za którymi nawiasem mówiąc ostatnio ciężko nam nadążyć. aNA zaledwie przed kilkoma dniami zaobserwowała najświeższy image głowy El Nino i nie można powiedzieć, że tego nie żałuje.

"Podczas oglądania wczorajszego meczu Liverpoolu przeciwko Wolves, doznałam potężnego szoku. Jedyna myśl która przychodziła mi na myśl to: 'Nando, kochanie, co ty masz na głowie!?' To już nie ta sama grzywa co kiedyś...

Teraz? Ulizane włosy zaczesane za uszy? Z PRZEDZIAŁKIEM NA ŚRODKU?? Niedobrze, Ciacha, niedobrze."

O mamo. Xabi widzisz i nie grzmisz. To my już chyba wolałyśmy blond balejaż z czarnymi odrostami, propozycję z zeszłej środy.

*** iJoanna życzy nam miłego dnia z niemałą pomocą Leo Messiego w towarzystwie: idealnie skrojony garnitur nadający mu niecodzienny wygląd oraz mokre włosy nadające jeszcze bardziej niecodzienny wygląd. Ale na szczęście to wszystko ma sobie właściwe wytłumaczenie:

"Leo założył garniak i zmoczył włosy z okazji gali zorganizowanej przez 'Leo Messi Fondation', która odbyła się w hotelu Sofitel Reserva w Buenos Aires w Argentynie."

embed
embed
embed

Wow. Czy Wy też widzicie te skaczące jak oszalałe słupki ciachowości Leosia? Tylko patrzcie co robią z ludźmi bliższe znajomości z Davidem Villą. Niestety, najwyraźniej jego wdzięki działają wyłącznie na mężczyzn - jeszcze nie zauważyłyśmy, by jego żona była drugą Megan Fox.

*** Tymczasem katie dzielnie pełni posłańca złych wieści, zawiadamiając nas o ślubie Dimitrija Injaca z Lecha Poznań. I tak, pisząc ślub mamy na myśli: kwiaty, garnitur, białą sukienkę, kościół i jedną kobietę na resztę życia. Jedyną pociechę dla naszych zbrukanych marzeń i rozdartych serc stanowi obecny na ceremonii Semir Stlić w pociesznej wrzosowej koszuli.

*** Wracamy jednak do rzeczy weselszych, jak Ibrahim Afellay w pozie ogólnego speszenia podczas przybycia do FC Barcelony. kropka_16 ma dla nas kolejną perełkę w postaci filmiku z jego owocną pierwszą wizytą w szatni, gdzie w międzyczasie nieśmiałych prawostronnych uśmiechów i cykania telefonem fotek nowej szafce, Holender szykuje się do prezentacji przed kibicami.

Taa... nie tylko Wy nie możecie odżałować tego wyciętego brakującego fragmentu, który winien się znaleźć między 24 a 25 sekundą.

*** Piłkarze mają swoje twitterowe focie i psy na kolanach, formułowcy nie chcą być gorsi, choć oni preferująca kota na ramieniu. labradorka dostarczyła nam, jak sama mówi, coś: Z cyklu głupie miny formułowców: Mark Webber z kotem, i okropną brodą . Choć wyrażenie "okropna" naszym skromnym zdaniem nie oddaje całej okropności owego zarostu.

Ale minkę ma słodką, prawda?

Różowego tygodnia!!!

Wybrała: Marina

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.