Blanka Vlasić i Nikola Karabatić nie są już razem?

Ot, jak wakacyjne końce świata bledną i restrukturyzują się w obliczu końca roku. "Sic transit gloria mundi", chciałoby się powtórzyć za starożytnym poetą, tudzież "yes, yes, yes", za nowożytnym politykiem...

I tym razem nie jest to informacja zaczerpnięta z tabloidowej popołudniówki, ni z plotkarskiego chorwackiego serwisu "gorancenovynky.hr ale z ust samej Blanki, która rzuciła to elektryzujące żeńską (a i męską zapewne też) połowę globu wyznanie na antenie programu "8. piętro" w chorwackiej telewizji, o czym donosi nam Czytelniczka o niezwykle tajemniczym pseudonimie P. pisząc, iż "nie pogniewałaby się, gdyby to okazało się prawdą". No cóż, my też nie pogniewałybyśmy się jakoś szczególnie, zwłaszcza, ze Nikola Karabatić w połączeniu z fotoszopem należy do dyżurnego zestawu naszych różowych fantaz ji:

Nicola KarabatićNicola Karabatić internet

Blanka miała też powiedzieć, że choć związek z Nikolą był udany, nie mógł trwać dłużej z powodu "wiecznej rozłąki" i "innych rzeczy", a my akurat z własnego doświadczenia wiemy, że "inne rzeczy" są arcyważnym powodem do rozstania, dlatego droga Blanko, rozumiemy Cię doskonale i co więcej, gdybyś chciała wpaść do naszej redakcji na jakiegoś pocieszającego, różowego drinka - nie krępuj się. Nikolę schowamy natenczas w szafie.

Więcej o: