Sergio Aguero - najsłodszy tata we Wszechświecie

Benjamin Aguero - najsłodszy synek we Wszechświecie.

"Sergio Aguero = tatuś idealny" - tak napisała nam jedna z czytelniczek i nie mogłbybyśmy ująć tego lepiej, po tym co zobaczyłyśmy na rozkosznym wideo Kuna z jego synkiem Benjaminem. Nieco ponad 2 minuty filmiku wystarczają, żebyśmy co chwilę się zupełnie rozpływały.

Sergio, do którego rozgarnięcia mogłyśmy mieć wątpliwości, kiedy trzymał maluteńkiego Benjaminka w taki straszliwy sposób:

trochę dorósł. Wciąż młody tata postanowił uwiecznić na filmie zabawy z Benjaminem. Jak wyszło? Supersłodko, o czym możecie się przekonać pod spodem:

"Benjamin to taki zdolny słodziak, że aż zachciewa mi się mieć dzieci:)) poza tym, widać, że ma ciachowy potencjał, szkoda, że nie jesteśmy odrobinę młodsze..:)) " - napisała nam Ania, która przesłała nam filmik.

"Chwalmy Sergio za to, że już od najmłodszych lat gra ze swoim synem w piłkę, bo przecież tak jak tatuś czeka go wielki sukces. wspaniale wygląda ich wspólna gra + 21382177 do słodkości " - napisała z kolei kropka_16.

RC: Rzeczywiście - Benjamin nieźle kopie. Ale w końcu ma geny samego Diego Maradony, a jego tata złym piłkarzem także nie jest.

Ania, która także wysłała do nas maila ze słodką nowiną nie zdołała z siebie nic wykrztusić poza "Najsłodsza rzecz ever ".

RC: Nic dodać, nic ująć.

A Wy co powiecie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.