Na dobry początek dnia: Santa Claus is coming to town

Ale to dopiero mały, skromny początek Wielkiego Festiwalu Świątecznych Przyjemności jakie dla Was mamy...

Przyznacie jednak, że początek bardzo udany? Tak udany, że aż mamy problemy z pozbieraniem myśli. Po pierwsze, obawiamy się, że gdyby taki Mikołaj zjawił się w naszym redakcyjnym kominku, to już nigdy, nigdy nie wróciłybyśmy do pracy, po drugie, zanotujcie drogie Dziewczynki pierwszy w historii przypadek Mikołaja z biczfejsem, po trzecie, jesteśmy ciekawe, ile razy powtórzycie teraz przed lustrem frazę ''Ależ byłyśmy grzeczne..., bardzo grzeczne..." z obowiązkowym dygnięciem i speszonym niczym u Mesuciątka uśmiechem. My dzisiejszego poranka dobiłyśmy już do 378.

Jednocześnie przypominamy, że Don Balon miał zawsze szczęśliwą okładkę do ciachowych Mikołajów , że wspomnimy choćby zeszłorocznego Iniestę, czy Fabregasa sprzed kilku lat, których tożsamość jest zawsze trzymana w ścisłej tajemnicy:

Na szczęście mamy też filmiki, na których widać nieco więcej...

Gerard Piqué, Papá Noel Don Balón 2010 from Agitación.net on Vimeo .

Gerard Piqué, Papá Noel Don Balón 2010 from Agitación.net on Vimeo .

Wesołych Świąt po raz pierwszy!

A za donos na Mikołaja dziękujemy elektrycznej, hiszpance, lilieen oraz Izabelli, która dolączyła do swojego donosu taki entuzjastyczny opis:

Czekajcie... zbieram się z biurka. I w ogole, to chcę być na miejscu tej pani, która nakłada mu żel na włosy! A czy on nie może położyć się tak koło nas, a nie koło tej piłki. Obok nas prezentowałby się ładniej :) nie no on sie ogólnie prezentuje ładnie. Mógłby się zprezentować pod choinkę. Otwieramy pudło.... A tam Geeri! Uśmiechający się dokładnie tak jak do aparatu. Dobra! już jestem poważna! Zbieram się z podłogi. Tak więc dla osłody świąt zapodaję filmik i składam Ciachoredaktorkom oraz Ciachoczytelniczkom najserdeczniejsze, najrózowsze życzenia oraz zachowanhia świadomości w Sylwestra. Bo różnie to może bywać, kiedy powali się na nas taki pan Ozil... Wesołych świąt!!! :)

Więcej o:
Copyright © Agora SA