Zamiast zimowych podsumowań: jeszcze więcej norweskiej nagości

No co, skoki odwołali, co miałyśmy zrobić?

Od skoczków jednak zaczniemy, bo o niezbędną porcję narciarskiego newsa zatroszczyła się ola144 , która zalinkowała nam występ Gregora Schlierenzauera w programie Eurosportu o wiele obiecującym tytule Breking The Ice . Do przełamywania lodów z Gregorem w ogóle nie trzeba nas przekonywać (zwłaszcza jak ma na sobie takie okulary), więc oto i jest:

Kolejne części programu, w których czyhają na Was rzeczy mimo wszystko bardziej interesujące od skoczka schodzącego w głąb jaskimi, bez problemu zlokalizujecie na pasku obok (tak, jesteśmy dziś nieco leniwe).

Okulary okularami, ale norweska nagość, drogie dziewczęta, norweska nagość! Świeżo rozpoczęty sezon biatlony rozbudził w nas nieco przyćmiony wiosenno-letnimi czasy afekt względem pięknego Emila (z Hegle Svendsenów). Żar rozpalił się na nowo, głównie za sprawą filmiku, którym chcemy się teraz z Wami podzielić:

FRJ$HTB*DF@%#S!

Aha, czekajcie, bo nam mówią do słuchawki, że odbyły się również zawody. Pan Tomasz nadal niestety bez rewelacji ( choć forma strzelecka jest ),a w konkursie sztafetowym zwyciężyli (no co zrobimy) Norwegowie. U których, w między czasie, rośnie nam nowa gwiazda dyscypliny, typowany na następcę Bjoerndalena, Tarjei Boe.

GETTY IMAGES/Stanko Gruden/Agence Zoom

Nie wiemy czy do nas mruga, czy śnieg mu wpadł do oka, ale będziemy się przyglądać.

ruby blue

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.