Czy Michał Kubiak wygryzie Kurka z pozycji naczelnego siatkówkowego ciacha?

To pytanie kierujemy do Was, ale najpierw posłuchajcie co w tej kwestii ma do powiedzenia Misiek.

Flash Gadułę z udziałem lidera Politechniki rekomendowałyśmy Wam już nie raz, ale okazuje się, że najbardziej smakowite kąski pozostawione zostały, o czym doniosły nam l abradorka i gosia7 , na sam koniec wywiadu w części zatytułowanej "Pytania Extra". Oj, są one extra, są! Przez pięć i pół minuty trwania materiału cieszymy się do monitora jak dzieci w dzień świąteczny do choinki, a w filmiku zostało poruszonych tyle ciekawych kwestii, że w ogóle nie wiemy na czym położyć ręce. Co innego, gdybyście spytały na kim.

Ponownie pojawia się, tym razem bez żadnych ceregieli i woalek, kwestia bromancu. Jedna z pań zadała mianowicie pytanie o to, czy siatkarz nie obawia się, że czułości wymienianie w trakcie meczu ze Zbyszkiem, nie staną się podstawą do plotek. Wiecie jakich. Michał na to, że zupełnie go nie interesuje co myślą o tym inni i jest tylko spontaniczna radość po zdobyciu punktu. By chwile potem podsycić atmosferę wyznaniem, że planują z Zibim takie same tatuaże. Awww.

Inna rezolutna fanka pyta z kolei o to, czy Michał zdecydował by się na udział w rozbieranej sesji zdjęciowej. Kubiak zdecydowanie wyklucza taką możliwość przywołując przypadek "pewnego polskiego siatkarza", który się na taki krok zdecydował i zostało to raczej średnio przyjęte.

Ale o co chodzi?

Wróćmy jednak do Kubiaka odzianego w gruby wełniany sweter i meritum, drogie Panie, meritum! Oto, o co spytała Michała jedna z fanek, od dziś nasza idolka:

Fanka : Czy uważasz, że mógłbyś wygryźć Bartosza Kurka i stać się nowym siatkarskim ciachem?

Michał: Nie, nie uważam, że mógłbym wygryźć Bartosza Kurka. Bartek, z tego co mi wiadomo, jest młodym, przystojnym człowiekiem i tego się trzymajmy.

A ileż przy tym śmiechów, chichotów, radości! Co zobaczyć możecie oczywiście na stronie reprezentacja.net.

No i cóż poczniemy, temat został wywołany do tablicy, rękawica rzucona, wyzwanie przyjęte. A zatem, dziewczęta, przemyślcie to sobie dobrze i odpowiedzcie na najbardziej zasadnicze pytanie miesiąca: Czy Michak Kubiak ma szansę zdetronizować Bartka Kurka? TAK czy NIE?

ruby blue

Więcej o:
Copyright © Agora SA